„Positivus” programmu papildina Elija Goldinga

„Positivus” programmu papildina Elija Goldinga
Publicitātes foto
20-03-2014 A+ A-
Viena no šā brīža spožākajām, talantīgākajām un populārākajām britu popmūziķēm pasaulē Elija Goldinga (Ellie Goulding) šovasar uzstāsies „Positivus” festivālā, papildinot līdz šim izziņoto festivāla programmu, informē festivāla rīkotāji „Positivus Music”.

Atgādinām, ka nupat māksliniece saņēmusi prestižo Britu mūzikas ierakstu industrijas balvu (BRIT Awards) nominācijā „Gada dziedātāja”.

Elijas Goldingas uzstāšanās ir viens no šā gada gaidītākajiem notikumiem „Positivus” festivālā, kas šogad būs piesātināts ar dažādiem šā brīža aktuālās mūzikas pārstāvjiem. Elija Goldinga šobrīd neapšaubāmi ir viena no pieprasītākajām māksliniecēm koncertos un festivālos visā Eiropā. Viņa dziedājusi prinča Viljama un Keitas Midltones kāzās Bekingemas pilī, Nobela Miera prēmijas pasniegšanas ceremonijā Oslo un Ziemassvētku egles iedegšanas ballē Baltajā namā Vašingtonā.

Elijas Goldingas albums „Halycon Days” ilgu laiku noturējies Apvienotās Karalistes topa pirmajā vietā, kā arī pasaules topu augšgalā. Tajā iekļauti tādi hiti kā „Burn”, „Anything Could Happen”, „Explosions”, kā arī Kalvina Herisa (Calvin Harris) un Ellijas kopprojekts – dziesma „I Need Your Love”.

Pirms gada Elija satikās ar slaveno amerikāņu dub-step zvaigzni Skrillex, ar kuru kopā radīja vairākus skaņdarbus, tostarp dziesmu „Bittersweet” no populārās vampīrfilmas „Twilight” pēdējās daļas „The Twilight Saga: Breaking Dawn” skaņu celiņa. Elijas dziesma „Mirror” ir izmantota arī kulta filmas „The Hunger Games” skaņu celiņā.

Jau ziņots, ka „Positivus” festivālā šogad uzstāsies grupas „Kraftwerk”, „The Kooks”, „Bastille”, Laura Mvula, „Daughter”, „of Montreal”, „The 1975”, „Birth Of Joy” un „Kid Karate” u. c.

Festivāla trīs dienu biļete bez teltsvietas maksā 57 eiro un ar teltsvietu – 63 eiro. Biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, „Biļešu servisa” kasēs un „Nordea” bankomātos. Tuvojoties festivālam, biļešu cena paaugstināsies.

0 komentāri

Komentāru nav