Gadskārtējās „Mākslas medības” Kalnciema kvartālā

Gadskārtējās „Mākslas medības” Kalnciema kvartālā
Publicitātes foto . Alise Mediņa. „Arbūza smaids”
20-03-2014 A+ A-
29. martā plkst. 12.00 Kalnciema kvartālā sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju tiks atklātas ikgadējās „Mākslas medības” – jauno mākslinieku darbu izstāde un pārdošana. „Mākslas medībās” varēs doties no 29. marta līdz 19. aprīlim, pavēstīja Kalnciema kvartāla pārstāvji.

Izstāde – pārdošana „Mākslas medības” ir Kalnciema kvartāla un Latvijas Mākslas akadēmijas kopīga iniciatīva, kas gan mākslas zinātājiem, gan interesentiem vienkopus ļauj iepazīt spilgtāko pašmāju jauno mākslinieku darbus, kā arī tos iegādāties.

„Mākslas medību” atklāšanas laikā vienam no izstādes dalībniekiem tiks piešķirta īpaša balva – iespēja rīkot personālizstādi Kalnciema kvartāla galerijā. Savukārt ikviens pasākuma apmeklētājs varēs klātienē satikt pašus māksliniekus, piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī gūt vērtīgus padomus un uzklausīt ieteikumus mākslas darbu izvēles jomā.

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu izstāde Kalnciema kvartālā būs aplūkojama no 29. marta līdz 19. aprīlim, kolekciju regulāri papildinot ar jauniem darbiem. „Mākslas medības” Kalnciema kvartāla galerijā un Vīna veikala zālē apmeklētājiem būs atvērtas katru dienu, izņemot svētdienas no plkst. 12.00 līdz 22.00.

„Mākslas medības” ir lieliska iespēja ne vien ielūkoties pašmāju mākslas aktualitātēs, bet arī sniegt būtisku ieguldījumu šo jauno autoru nākotnē.

Paralēli „Mākslas medībām” 29.  martā plkst. 10.00–16.00 norisināsies arī tradicionālais zemnieku un amatnieku tirdziņš.

0 komentāri

Komentāru nav