Nacionālajā teātrī top slavenais „Kabarē”

Nacionālajā teātrī top slavenais „Kabarē”
Publicitātes foto
20-03-2014 A+ A-
Latvijas Nacionālajā teātrī top Džo Masterofa, Džona Kendera un Freda Ebsa „Kabarē”. Tas ir tas pats stāsts, ar kuru savā laikā filmā „Cabaret” pasaules slavu ieguva Laiza Minelli, vēsta Nacionālā teātra pārstāve Līga Rimšēviča. Pirmizrāde – 29. maijā.

Ļaudis, kas mīt „Kabarē” pasaulē, ir iluzoras brīvības pārņemti. Tur ir 19 gadu vecā Sallija, angliete, kurai Londonā nav izdevies kļūt par aktrisi, tāpēc izmēģina spēkus Vācijā. Tur ir arī topošais amerikāņu rakstnieks Klifs, kas izmisīgi ceļo pa Eiropu, vākdams iespaidus un dzīdamies pakaļ iedvesmai. 1930. gada Berlīnē viņi satiekas, un abu mīlas stāsts līdzinās reibinošam sapnim.

Smeldzīgs stāsts par likteņiem un pasauli, kas vēlējās paglābties no nākotnes un intuitīvi negribēja nekā zināt par rītdienu. Dzīvot šodien un būt. Just. Dziedāt. Saglabāties un apturēt laiku.

Lomās: Agnese Cīrule, Rūta Dišlere, Ģirts Liuziniks, Gundars Grasbergs, Ainārs Ančevskis, Uldis Siliņš, Mārtiņš Brūveris, Marija Bērziņa, Egils Melbārdis, Maija Doveika, Zane Dombrovska, Gunta Virkava, Liene Sebre, Alise Polačenko, Samija Atgezalova, Kaspars Dumburs, Jānis Āmanis, Jurģis Spulenieks, Kristaps Ķeselis, Raimonds Celms.

Video no topošās izrādes vari noskatīties šeit:

&feature=youtu.be

Izrādē piedalās meiteņu instrumentālā grupa „Sus Dungo”.

Režisore – Indra Roga, kostīmu māksliniece – Anna Henrihsone, scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis, horeogrāfe – Inga Raudinga, Jura Vaivoda muzikālai noformējums. Pirmizrāde – 29. maijā.

0 komentāri

Komentāru nav