Aicina uz tikšanos ar zviedru triloģijas „Aplis” autoriem

Aicina uz tikšanos ar zviedru triloģijas „Aplis” autoriem
Publicitātes foto
21-03-2014 A+ A-
Visiem lasītājiem un fantāzijas cienītājiem 26. martā plkst. 18.00 ES mājā būs iespēja satikties ar zviedru triloģijas „Aplis” autoriem Sāru B. Elfgrēnu un Matsu Strandbergu, uzdot jautājumus un iegūt savā īpašumā autogrāfus.

No 25. līdz 27. martam Latvijā viesosies zviedru rakstnieki Sāra B. Elfgrēna un Matss Strandbergs – Zviedrijā un arī pasaulē plašu popularitāti ieguvušās jauniešu fantāzijas triloģijas „Aplis” autori.

Triloģija vēsta par kādu nomaļu Zviedrijas mazpilsētu, kurā sešas tikko vidusskolas gaitas uzsākušas meitenes negaidot nokļūst mistisku notikumu virpulī. Viņas ir gluži parastas mūsdienu jaunietes, kurām nav nekā kopēja, izņemot to, ka, izrādās, viņas vajā sens ļaunums, kuru apturēt pa spēkam vien viņām pašām.

Triloģijas pirmā grāmata jau izdota vismaz 25 valstīs vairāk nekā 140 000 eksemplāros. Tā saņēmusi vairākas jaunatnes literatūras balvas.

Šo triloģiju latviski izdod apgāds „Zvaigzne ABC”. Pirmā daļa „Aplis” nāca klajā pērnā gada Ziemassvētkos, otrā daļa „Uguns” – šā gada sākumā, bet trešā vēl tiek tulkota. No zviedru valodas tulkojusi Mudīte Treimane.

0 komentāri

Komentāru nav