Festivāls „Short Waves” aicina noskatīties jauno poļu režisoru īsfilmas

Festivāls „Short Waves” aicina noskatīties jauno poļu režisoru īsfilmas
Publicitātes foto
24-03-2014 A+ A-
Šonedēļ festivāls „Short Waves” piedāvā Latvijas auditorijai noskatīties jauno poļu režisoru mākslas, dokumentālo, eksperimentālo, televīzijas un animācijas īsfilmu programmu. Filmas tiks demonstrētas 27. martā plkst. 16.00 „Multikino” Rīgā un 28. martā plkst. 16.00 Poļu kultūras centrā Daugavpilī. Abās vietās bez maksas būs iespēja gan noskatīties filmas, gan arī par tām nobalsot skatītāju balsojumā. Festivāla rīkotāji uz pasākumiem aicina visus interesentus.

Filmu programmā iekļautas Tomasa Popakula un Karolinas Spechtas animācijas filmas, Katažinas Gondekas un Lukaša Ostalska spēlfilmas, Mateuša Sadovska eksperimentālā filma, Martinas Ivanskas televīzijas filma un Tomasa Slivanska dokumentālā filma. Papildus festivāla laikā tiks demonstrēta Aleksandras Terpinskas spēlfilma, kas bija viena no pagājušā gada festivāla laureātēm. Aleksandra būs arī festivāla viešņa pasākumos Rīgā un Daugavpilī.

Festivāls „Short Waves” ir Polijas AD Arte fonda iniciatīva, un tas šogad jau sesto reizi notiks Polijas pilsētā Poznaņā. 27. un 28. martā Rīga un Daugavpils būs starp tām pasaules pilsētām, kurās tiks rīkoti satelītfestivāli. Latvijā to rīko LU Sociālo zinātņu fakultāte un Polijas vēstniecība Rīgā sadarbībā ar Polijas kultūras centru Daugavpilī un „Multikino”.

Festivāla rīkotāji uz seansiem aicina ikvienu interesentu!

Festivāla „Short Waves” programma Latvijā

Rīga

Ceturtdien, 27. martā, plkst. 16.00 Filmu programma „Multikino”, 4. zāle, Mūkusalas iela 71 („Rīga Plaza”).

Piektdien, 28. martā, plkst. 10.30 Diskusija ar jauno poļu režisori Aleksandru Terpinsku un prof. Viktoru Freibergu LU SZF, Berlina auditorijā, Lomonosova ielā 1A.

Daugavpils

Piektdien, 28. martā, plkst. 16.00 Filmu programma Poļu kultūras centrā Daugavpilī, Varšavas iela 30.

Plkst. 18.00 Diskusija ar jauno poļu režisori Aleksandru Terpinsku turpat Poļu kultūras centrā Daugavpilī, Varšavas iela 30.

0 komentāri

Komentāru nav