Novembrī Rīgā viesosies slavenais „Cirque Éloize” no Kanādas

Novembrī Rīgā viesosies slavenais „Cirque Éloize” no Kanādas
Publicitātes foto
24-03-2014 A+ A-
18. novembrī cirka trupa „Cirque Éloize” „Arēnā Rīga” iepazīstinās Latvijas skatītājus ar visā pasaulē augsti novērtēto izrādi „Cirkopolis”, pavēstīja „Makroconcert” pārstāve Inese Keiša.

„Cirkopolis” ir modernā cirka šovs, kurā apvienoti pārsteidzoši akrobātikas, dejas un teātra elementi. Uz skatuves ir milzīgi ekrāni, un tajos demonstrētās videoprojekcijas aizved skatītāju iespaidīgā industriālā pasaulē, kur fantāzija provocē realitāti un kur urbāno anonimitāti un vientulību iekrāso multitalantīgo akrobātu priekšnesumu vieglums. Radot šova vizuālo noformējumu, tā autorus iedvesmojusi Frica Langa ikoniskā filma „Metropole” (1926), Terija Giljama „Brazīlija” (1985), kā arī vairāki Franca Kafkas darbi, un tas ieturēts liriskās retro noskaņās.

„Cirkopolis” ir kā robežšķirtne starp iztēli un īstenību, individualitāti un kolektīvismu, starp robežām un to pārkāpšanu. To raksturo gan elpu aizraujošs izaicinājums cilvēka fiziskajām spējām, gan rotaļīgs un labsirdīgs humors.

„Cirque Eloize” radies 1993. gadā, un, pastāvīgi attīstoties un piesaistot labākos profesionāļus, tas šobrīd kļuvis par vienu no mūsdienu cirka mākslas līderiem. Šo divdesmit gadu laikā ar desmit dažādiem šoviem tas uzstājies vairāk nekā 440 pilsētās četrdesmit valstīs, un tajā dažādos projektos strādā vairāk nekā simt mākslinieku.

Valsts svētku dienā 18. novembrī „Cirque Eloize” priekšnesumu pirmo reizi būs iespējams novērtēt arī mazajiem un lielajiem Latvijas skatītājiem.

Biļetes uz šovu iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās.

0 komentāri

Komentāru nav