Valmieras teātris ar divām izrādēm viesosies „Zirgu pastā”

Valmieras teātris ar divām izrādēm viesosies „Zirgu pastā”
Matīss Markovskis . Skats no Valmieras teātra izrādes „Lūša stundā”
24-03-2014 A+ A-
Valmieras teātris ar izrādēm „Lūša stundā” un „Bask@bols.lv” viesosies Rīgā, teātra namā „Zirgu pasts”. Skandināvu krimināldrāma „Lūša stundā” būs skatāma 29. martā plkst. 19.00 un 30. martā plkst. 13.00, bet atraktīva saruna par basketbolu un dzīvi „Bask@bols.lv” – 5. un 6. aprīlī plkst. 13.00 un 19.00.

Izrāde „Lūša stundā” stāsta par zēnu, kurš nonācis psihiatriskās slimnīcas eksperimentālajā nodaļā pēc tam, kad ir nogalinājis divus cilvēkus un nodedzinājis vectēva māju. Tur viņu sastop luterāņu mācītāja. Šī satikšanās ir liktenīga viņas uzskatiem par pasaules kārtību, un neatgriezeniski izmaina viņas dzīvi.

„Šis būs stāsts par piedošanu. Un nespēju saprast. Pat tad, ja izstāstām viens otram visu, tas nelīdz, jo jāsaprot ir katram pašam. Un tad, kad esam sapratuši, varam piedot pat paši sev arī smagākos nodarījumus,” stāsta iestudējuma režisors Mārtiņš Eihe.

Lomās: Aigars Apinis, Inese Ramute, Inga Siliņa. Izrādes video vari noskatīties šeit:

 

Savukārt „Bask@bols.lv” (režisors – Regnārs Vaivars) atraktīvā sarunā aicina atbildēt uz jautājumiem: vai atdodot sevi simtprocentīgi sirdslietai, kaut kas paliek pāri arī dzīvei? Kā sevi sagatavot smagam, mērķtiecīgam darbam? Cik viegli ir izšķirties starp efektīgu trīspunktnieku un sīvu cīkstiņu zem groza? Vai no citiem iespējams prasīt to pašu, ko no sevis? Ko iespējams mācīties no nodevības? Šos un citus jautājumus izrādē iztirzās aktieris Rihards Jakovels, iejūtoties gan pavisam jauna cilvēka, gan nopelniem bagāta trenera lomā.

Biļetes uz izrādēm pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav