Radio „Pieci.lv” izveidojis īpašo „Riga Jazz” kanālu

Radio „Pieci.lv” izveidojis īpašo „Riga Jazz” kanālu
Publicitātes foto
Par godu starptautiskajam džeza mākslinieku konkursam „Riga Jazz Stage 2014”, kas no 3. līdz 5. aprīlim norisināsies kinoteātrī „Splendid Palace”, radio „Pieci.lv” ir izveidojis īpašo „Riga Jazz” kanālu.

„Pieci.lv” kā „Riga Jazz Stage 2014” informatīvais atbalstītājs ir izveidojis īpašo „Riga Jazz” radio sadaļu, kas ir īpaša ne tikai ar to, ka atskaņo 26 jauno džeza mākslinieku un „Riga Jazz Stage 2014” konkursantu, kuri pārstāv piecpadsmit dažādas valstis, skaņdarbus, bet arī konkursa īpašās viešņas Čainas Mozesas (China Moses) jaunākos ierakstus, Latvijas Radio bigbenda skaņdarbus, kā arī citu Latvijas džeza mūziķu ierakstus. „Riga Jazz” arī atskaņos 3., 4. un 5. aprīļa „Riga Jazz Stage 2014” koncertierakstus.

„5 Riga Jazz Stage” kanālu vari atrast šeit!

Konkursa „Riga Jazz Stage” mērķis ir jauno talantu prezentēšana starptautiska konkursa ietvaros, līdzās tam dodot iespēju jaunajiem džeza māksliniekiem veidot kontaktus ar mūziķiem un mūzikas profesionāļiem no citām valstīm. Izpildītājiem paveras ne tikai lieliska iespēja iekļauties Baltijas un tuvāko kaimiņvalstu kultūras apritē, bet arī iespēja veidot kontaktus ar plaši pazīstamiem māksliniekiem, producentiem un festivālu rīkotājiem, kā arī pārstāvēt valsti plaši pazīstamā un starptautiskā konkursā.

Biļetes uz starptautisko džeza mākslinieku konkursu „Riga Jazz Stage 2014” pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā.

Vairāk informācijas par konkursu vari atrast šeit.

0 komentāri

Komentāru nav