Aicina pieteikties klasiskās mūzikas šovam „Radīti mūzikai”

Aicina pieteikties klasiskās mūzikas šovam „Radīti mūzikai”
Publicitātes foto
25-03-2014 A+ A-
VSIA „Latvijas Televīzija” sadarbībā ar VSIA „Latvijas Koncerti” izsludina pieteikšanos klasiskās mūzikas izpildītāju konkursam „Radīti mūzikai”, pavēstīja LTV pārstāve Laura Brokāne.

Pieteikties aicināti klasiskās mūzikas talanti – solisti (instrumentālisti vai vokālisti) no visas Latvijas vecumā no 15 līdz 25 gadiem. „Radīti mūzikai” ir nebijis notikums televīziju šovu vēsturē Latvijā – konkurss klasiskās mūzikas neatklātajiem virtuoziem.

Raidījuma „Radīti mūzikai” tiešraide LTV ēterā – no 20. aprīļa līdz 25. maijam katru svētdienu plkst. 18.50. 

Ja vēlies piedalīties, aizpildi pieteikuma anketu, nofilmē video vai ieraksti audio failu ar savu uzstāšanos un iesūti to elektroniski pa e-pastu: info@raditimuzikai.lv līdz 31. marta plkst. 12.00. Pirmās atlases kārtas rezultāti tiks paziņoti dalībniekiem personiski līdz 2. aprīļa plkst. 18.00. Uz otro atlases kārtu, kas norisināsies Spīķeru koncertzālē 6. aprīlī, tiks aicināti 30 talantīgākie mūziķi, no kuriem žūrija izvēlēsies astoņus mūziķus, kas turpmāk sacentīsies par galveno balvu. Konkursa nolikums un pieteikšanās anketa atrodama „Latvijas Koncertu” mājaslapā. Tālrunis uzziņām: 67205485.

Konkursa galvenā balva – uzstāšanās kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri Dzintaru koncertzāles 2014. gada sezonas atklāšanas koncertā un 1000 eiro muzikālajai izaugsmei.

0 komentāri

Komentāru nav