LU studentu Pasaules koru olimpiādei veidotais klips saņēmis balvu Francijā

LU studentu Pasaules koru olimpiādei veidotais klips saņēmis balvu Francijā
Publicitātes foto/Latvijas Universitāte . Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studentu komanda „Zoom in LV”
31-03-2014 A+ A-
Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studenti guvuši vērā ņemamu panākumu – izveidojuši reklāmas klipu vasarā gaidāmajai Pasaules koru olimpiādei, kas konkursā Francijā saņēma balvu un nu jau ieinteresējis arī olimpiādes rīkotājus, pavēstīja LU pārstāvji.

Četri aktīvi Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes studenti – Žanete Felsa, Andra Pērkone, Kristīne Antonova un Dzintars Balodis – apvienojoties komandā „Zoom in LV”, šogad izmēģinājuši radošos spēkus, piedaloties starptautiskā reklāmas video konkursā „Europubliciades 2014”. Tā galvenais uzdevums bija izveidot kvalitatīvu video materiālu, kas reklamētu kādu uzņēmumu vai ar ES saistītu aktivitāti.

„Zoom in LV” izvēlējās veidot reklāmas rullīti „Rīga 2014” ietvaros notiekošajai Pasaules koru olimpiādei. Filmēšanā tika iesaistīts Rīgas Gospeļkoris un jauniešu draugi, paziņas un citi aktīvisti, kas bija gatavi veltīt laiku internacionālas reklāmas tapšanā. Ar uzdevumu „Zoom in LV” tika galā necerēti veiksmīgi, jo konkursa noslēgumā Francijas pilsētā Monpeljē (Montpellier) reklāmas rullītis ieguva „Eiropas balvu” – četras „InterRail” vilciena biļetes bezmaksas ceļošanai pa trīsdesmit Eiropas valstīm.

LU studentu veidoto klipu vari noskatīties šeit:

Gatavais video darbs jau šobrīd ir ieinteresējis arī Pasaules koru olimpiādes rīkotājus Vācijā, kuri to izmantos kā reklāmas materiālu vasarā gaidāmajam notikumam.

Atgādināsim, ka no 9. līdz 19. jūlijam Rīgā notiks pasaulē lielākais koru mūzikas festivāls – Pasaules koru olimpiāde (World Choir Games). Viena no pasākuma norises vietām būs arī Latvijas Universitāte, tāpat iespēju piedalīties olimpiādē izcīnījuši arī vairāki LU kori.

Konkurss „Europubliciades” tiek rīkots katru gadu ar mērķi noskaidrot kreatīvākos Eiropas studentu reklāmas risinājumus divās kategorijās – video reklāma un plakāts. Video kategorijas galvenais uzdevums bija izveidot kvalitatīvu audiovizuālu materiālu, kas reklamētu kādu uzņēmumu vai ar ES saistītu aktivitāti.

0 komentāri

Komentāru nav