Grupa „Labvēlīgais tips” izziņo „Katastrofālu atgriešanos”

Grupa „Labvēlīgais tips” izziņo „Katastrofālu atgriešanos”
Jānis Romanovskis . „Labvēlīgais tips”
01-04-2014 A+ A-
1. aprīlis – tā ir „Labvēlīgā tipa” diena. Tāpēc šis ir īstais brīdis, lai grupa izziņotu savus lielos rudens šovus – „Katastrofāla atgriešanās” koncertzālē „Palladium” 24. un 25. oktobrī, pavēstīja grupas pārstāvji.

Pēc neliela atvaļinājuma „Labvēlīgais tips” pilnā sastāvā ir gatavs ieraut klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā – ballīte būs!

Grupas koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu – tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā – Fredim vienmēr ir ko teikt. Šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs vai internetā. Un, zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma – kas ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.

Un vēl – tā kā ir 1. aprīlis, grupa „Labvēlīgais tips” piedāvā klausītājiem dziesmas „Čiekurs egles dēls” krievisko versiju „Šiška jolkin sin” (to vari noklausīties šeit), tādējādi palielinot Latvijā radītās mūzikas pārstāvniecību krievu valodā raidošajos medijos. Par ko dziesmas teksts, to lai tulko un atšifrē katrs pats.

0 komentāri

Komentāru nav