„Riga Jazz Stage 2014” finālā pulcēsies 26 džeza talanti

„Riga Jazz Stage 2014” finālā pulcēsies 26 džeza talanti
Publicitātes foto . Konkursa „Riga Jazz Stage” noslēgumā uzstāsies jaunā džeza dīva Čaina Mozesa
01-04-2014 English A+ A-
Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa „Riga Jazz Stage 2014” fināls sāksies jau šo ceturtdien, 3. aprīlī, kinoteātrī „Splendid Palace”, pavēstīja konkursa rīkotāji.

Visas trīs konkursa dienas – fināls, superfināls un apbalvošanas ceremonija – norisināsies kinoteātrī „Splendid Palace” no 3. līdz 5. aprīlim. Konkursa apbalvošanas ceremonijā 5. aprīlī uzstāsies arī jaunā amerikāņu džeza dīva Čaina Mozesa, kā arī šā un iepriekšējo gadu konkursa laureāti.

Biļetes uz katru koncertu atsevišķi, kā arī īpašas abonementa biļetes nopērkamas visās „Biļešu serviss” kasēs un internetā. Nenokavē savu iespēju redzēt un dzirdēt jaunos pasaules džeza talantus!

Gaidot konkursa koncertus, interesentiem ir iespēja iepazīties ar jauno džeza talantu izpildītajiem skaņdarbiem „Pieci.lv” īpaši izveidotajā „Riga Jazz” sadaļā, kā arī konkursa mājaslapā.

Turpinot ilggadējo tradīciju, „Tele2” un „Zelta Zivtiņas” klientiem ir iespēja apmeklēt starptautiskā džeza mākslinieku konkursa „Riga Jazz Stage 2014” koncertus ar 25 procentu atlaidi. Tā tiek piemērota, ja tiek iegādātas vismaz divas biļetes.

Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa „Riga Jazz Stage” mērķis ir jauno talantu prezentēšana starptautiska konkursa ietvaros, līdzās tam dodot iespēju jaunajiem džeza māksliniekiem veidot kontaktus ar mūziķiem un mūzikas profesionāļiem no citām valstīm. Izpildītājiem paveras ne tikai lieliska iespēja iekļauties citu valstu kultūras apritē un pārstāvēt savu valsti plaši atpazīstamā un starptautiskā konkursā.

2014. gadā konkurss norisinās nodibinājuma „Riga 2014” tematiskās līnijas „Dzintara ādere” ietvaros kā Eiropas kultūras galvaspilsētas notikums.

Vairāk informācijas – konkursa „Riga Jazz Stage” mājaslapā.

0 komentāri

Komentāru nav