Nordea Rīgas maratona norisē svētdien, 20.maijā. Eiropas kultūras galvaspilsētas gada organizētāju brīvprātīgajiem aģentiem būs īpaši uzdevumi sacensību starta un finiša zonā.

" />

Rīga 2014 kuplā skaitā atbalsta maratona norisi

Rīga 2014 kuplā skaitā atbalsta maratona norisi
16-05-2012 A+ A-

Rīga|2014 ar palīdzīgu roku iesaistās Nordea Rīgas maratona norisē svētdien, 20.maijā. Eiropas kultūras galvaspilsētas gada organizētāju brīvprātīgajiem aģentiem būs īpaši uzdevumi sacensību starta un finiša zonā.

Plānots, ka 2014.gadā, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, arī popularitāti un starptautisko atpazīstamību ieguvušais Rīgas maratons notiks Eiropas kultūras galvaspilsētas zīmē.

Lai jau šogad atbalstītu maratona organizēšanu, sešdesmit Rīga|2014 brīvprātīgie aģenti pievienosies daudzskaitlīgajai, sportiskajai un pozitīvi lādētajai Nordea Rīgas maratona komandai.

Rīgas maratons šogad pulcēs vairāk nekā 15 tūkstošus dalībniekus, un Eiropas kultūras galvaspilsētas gada rīkotāju brīvprātīgie palīdzēs katram skrējējam nokļūt pareizajā starta vietā un finišā sacensību dalībniekus sagaidīs, pasniedzot medaļas, maisiņus ar ūdeni un vieglām uzkodām.

Par Rīga|2014 brīvprātīgo var kļūt ikviens, kas vēlas piedalīties un būt aktīvs savas pilsētas veidotājs, pretī saņemot neatsveramu pieredzi un gandarījumu.

0 komentāri

Komentāru nav