Rīgā būs skatāms „Pink Floyd” atdarinātāju šovs – „Brit Floyd”

Rīgā būs skatāms „Pink Floyd” atdarinātāju šovs – „Brit Floyd”
Publicitātes foto
02-04-2014 A+ A-
Koncertzālē „Palladium” 2. oktobrī būs skatāms leģendārās grupas „Pink Floyd” atdarinātāju (tribute band) „Brit Floyd” šovs, informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Kā sola koncerta rīkotāji, klātesošie varēs baudīt iespaidīgu koncertu ar mūziku no visiem četrpadsmit grupas „Pink Floyd” albumiem žilbinoša gaismu un lāzeru šova pavadījumā.

Kopš 2011. gada „Brit Floyd” šovu skatījuši jau vairāk nekā miljons cilvēku visā pasaulē. Rīgā „Brit Floyd” piedāvās trīs stundu garu muzikālu ceļojumu „Discovery”, kura laikā hronoloģiski tiks atspoguļota leģendārās grupas „Pink Floyd” daiļrade no 1967. līdz 1994. gadam.

Koncertšovs nosaukts „Pink Floyd” jaunākās ierakstu kolekcijas „Discovery” vārdā, un tajā iekļauts materiāls, sākot ar Sida Bareta (Syd Barrett) sešdesmito gadu psihedēliskā popa albumu „The Piper at the Gates of Dawn” līdz pat deviņdesmito gadu „The Division Bell”, un, protams, arī pārējie ieraksti, ko „Pink Floyd” radīja laikā starp šiem diviem darbiem.

„Koncertšovā „Discovery” būs iespējams izbaudīt līdz sīkākajai notij precīzu dziesmu skanējumu, kā arī citus skaņdarbus, kas iekļauti vienā no visu laiku labākajām izlasēm mūzikas ierakstu vēsturē,” raksta FBI pārstāvis.

Kā neiztrūkstoši elementi „Brit Floyd” koncertšovā būs arī „Pink Floyd” raksturzīmes – izgaismota arka un aplis ar gaismu šovu, kas papildināti ar oriģināliem videoklipiem un jaunām animācijām. Tie veidoti, iedvesmojoties no ilggadējā „Pink Floyd” sadarbības partnera Storma Torgersona (Storm Thorgerson) mākslas darbu dizainiem.

 

.Biļetes uz koncertu tiks laistas pārdošanā piektdien, 4. aprīlī, plkst. 10.00 www.ticketpro.lv un „Ticketpro” kasēs TC „Galleria Riga”, „Spice”, „Domina Shopping”, „Rīga Plaza”, „Sky&More”, „Olimpia”, „Rimi „Alfa””, „Rimi „Valdemārs””, „Rimi” Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u. c.

Jau ceturtdien, 3. aprīlī, plkst. 10.00 „Ticketpro” interneta veikalā un arī „Ticketpro” kasēs tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Bezmaksas reģistrācija www.fbi.lv.

Pirmo 300 biļešu cena – 29 eiro, vēlāk tās maksās 35 eiro.

0 komentāri

Komentāru nav