Brīvprātīgie aģenti lieliski veic misijas Nordea Rīgas marat

Brīvprātīgie aģenti lieliski veic misijas Nordea Rīgas marat
21-05-2012 A+ A-

2012. gada 20. maijā notika ikgadējais Nordea Rīgas maratons, kurā misijas pildīja Rīga 2014 brīvprātīgie aģenti. Paldies visiem mūsu brīvprātīgajiem palīgiem par darbīgumu un pozitīvu enerģiju, visas dienas garumā palīdzot skrējējiem!

Brīvprātīgie aģenti palīdzēja daudzskaitlīgajam skrējēju pulkam ieņemt pareizās starta vietas un finišā sacensību dalībniekus sagaidīja, pasniedzot medaļas, maisiņus ar ūdeni un vieglām uzkodām. Šogad īpašs sveiciens bija veltīts sievietēm – distances beigās viņām tika pasniegtas rozes.

Karstās pavasara saules pielietajā dienā brīvprātīgo sejas rotāja smaids un vēlme palīdzēt cilvēkiem, kuri metuši sev izaicinājumu dalībai Nordea Rīgas maratonā.

Plānots, ka 2014.gadā, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, arī popularitāti un starptautisko atpazīstamību ieguvušais Rīgas maratons notiks Eiropas kultūras galvaspilsētas zīmē.

Par Rīga 2014 brīvprātīgo var kļūt ikviens, kas vēlas piedalīties un būt aktīvs savas pilsētas veidotājs, pretī saņemot neatsveramu pieredzi un gandarījumu.

0 komentāri

Komentāru nav