Kristīnei Opolais divas debijas 24 stundu laikā „Metropolitan” operā

Kristīnei Opolais divas debijas 24 stundu laikā „Metropolitan” operā
Marty Sohl / Metropolitan . Kristīne Opolais un Vitorio Grigolo Pučīni operas „Bohēma” izrādē „Metropolitan” opernamā Ņujorkā
06-04-2014 A+ A-
Latviešu soprāns Kristīne Opolais izpelnījusies plašu mediju uzmanību ar līdz šim vēl Ņujorkas „Metropolitan” operā nepieredzētu gadījumu – divām debijām galvenajās lomās 24 stundu laikā. Šāds precedents nav bijis visā slavenā opernama 131 gadu garajā vēsturē.

Piektdienas, 4. aprīļa, vakarā Kristīne Opolais debitēja izrādē „Madama Butterfly”, savukārt jau sestdien, 5. aprīlī, viņa kāpa uz skatuves Pučīni „Bohēmas” iestudējuma dienas izrādē, aizstājot saslimušo kolēģi Anitu Hartigu.

Sākumā dziedātāja atteikusi, tomēr pēc īsām pārdomām pieņēmusi šo izaicinājumu. Pēc „Bohēmas” izrādes klausītāji dziedātāju sveica ar ovācijām, savukārt pati Kristīne Opolais atzina: „Es joprojām domāju, ka tā nav īstenība!”

Atgādinām, ka Kristīne Opolais uz „Metropolitan” skatuves debitēja 2013. gadā ar lomu Pučīni operā „La Rondine” („Bezdelīga”). Viņas repertuārā ir arī lomas operās „Bohēma”, „Manona Lesco” un Dvoržāka „Nārā”.

Vairāk par Kristīnes Opolais divkāršo debiju „Metropolitan” var izlasīt šeit!

 

0 komentāri

Komentāru nav