Rīga kļūs arī par Eiropas blūza galvaspilsētu’ 2014

Rīga kļūs arī par Eiropas blūza galvaspilsētu’ 2014
Publicitātes foto . Ginta Žilinska trio Tulūzas festivālā
07-04-2014 A+ A-
11. un 12. aprīlī astoņpadsmit grupas no astoņpadsmit valstīm tiksies uz IV „European Blues Challenge” skatuves „Sapņu fabrikā”, pavēstīja pasākuma rīkotāji.

Eiropas blūza mūzikas galveno notikumu – „European Blues Challenge” – 2014. gadā rīko Latvijas Blūza atbalsta biedrība sadarbībā ar „European Blues Union” un partneriem.

Šis ir regulārs ikgadējs pasākums (Berlīnē tas notika 2010.–2012. gadā un Tulūzā – 2013. gadā), kas pulcē gan blūza cienītājus un mūziķus, gan festivālu un koncertu rīkotājus, medijus, aģentūras, ierakstu kompānijas un citus nozares profesionāļus. Vairāk nekā divsimt „European Blues Union” biedri, astoņdesmit mūziķi, kā arī fani no visas Eiropas jau pošas uz Rīgu.

Saskaņā ar EBC nolikumu uz konkursa skatuves uzstāsies katras valsts nacionālā atlases konkursa uzvarētāji ar divdesmit minūšu programmu, kuru vērtēs starptautiska žūrija. Atgādināsim, ka 2013. gadā Tulūzā Latviju pārstāvēja Ginta Žilinska trio, bet gadu iepriekš Berlīnē uzstājās grupa „Chehols”, savukārt šogad Latviju pārstāv Vladislava Lavrinoviča grupa „Lavrix Band”.

Turpinot tradīciju, par godu pasākumam ir izdots arī kompaktdisks, kura iekļautas visu konkursu dalībnieku dziesmas.

Paralēli konkursam Rīgā notiks „European Blues Union” ģenerālasambleja, savukārt blūza mūzikas interesentiem pirmo reizi būs iespēja iepazīties ar situāciju Eiropas blūza nozarē, apmeklējot izstādi „Blues Open Market”, kurā piedalīsies vairāk nekā piecdesmit blūza izdevniecības, mūziķi, mediji un organizācijas. Izstādes apmeklējums būs iespējams, uzrādot konkursa koncertu biļeti.

Divu dienu biļetes iepriekšpārdošanā ir nopērkamas „Biļešu servisa” un „Ticketpro” tirdzniecības vietās, savukārt pirms koncerta biļetes būs pieejamas „Sapņu fabrikas” kasē tikai uz konkrēto vakaru. Saistībā ar lielo rezervāciju skaitu, šobrīd pārdošanā ir pieejams ierobežots biļešu daudzums.

Par VIP biļešu iegādi un mediju akreditāciju lūdzam interesēties, rakstot uz e-pastu lbab@inbox.lv.

Ieeja pasākumos – no plkst. 18.30, koncertu sākums – plkst. 20.00.

Papildu informācijas – pasākuma mājaslapā.

0 komentāri

Komentāru nav