„Rīgas Fotomēnesis 2014” izsludina maija „iRIGA” tēmu

„Rīgas Fotomēnesis 2014” izsludina maija „iRIGA” tēmu
iRIGA, Zelma Brežinska
30-04-2013 A+ A-
Maijā turpinās akcija „iRIGA”, kuras ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām. Akcijas ceturtā tēma – „Kolektīvie rituāli”.

Akcijas rīkotāji – biedrība „Rīgas fotomēnesis” – aicina fotogrāfijās iemūžināt lielos pasākumus! Maijā to ir īpaši daudzNeatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, Eiropas diena, Uzvaras svētki, Muzeju nakts, Mātes diena, Ģimenes svētki, Nordea Rīgas maratons, Pārdaugavas svētki u. c. Katru no tiem raksturo īpašas tradīcijas, programma, atmosfēra un dalībnieki, ko rīkotāji vēlas saskatīt iesūtītajās fotogrāfijās.

„iRIGA” tēmas tiek izziņotas masu medijos reizi mēnesī, un akcijas rīkotāji dalībnieku iesūtītos fotoattēlus gaidīs mēneša garumā. Fotogrāfijas var uzņemt gan ar profesionālu tehniku, gan mobilo tālruni. Fotogrāfiju par ceturto tēmu var pieteikt konkursam līdz 31. maijam, pievienojot to šim notikumam īpaši izveidotajai „Flickr” grupai.

Fotogrāfijai jābūt uzņemtai 2013. gadā, un attēls jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotogrāfijām. Papildu informācija par „iRIGA” lasāma šeit.

Labākie darbi tiks iekļauti „Rīgas Fotomēnesis 2014” izstādē „iRIGA”, kas norisināsies 2014. gada maijā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

„Rīgas Fotomēnesi 2014” rīko biedrība „Rīgas fotomēnesis” – fotogrāfs un FK redaktors Arnis Balčus, māksliniece un kuratore Inga Brūvere, mākslas zinātniece Aiga Dzalbe un diplomāts un fotogrāfs Imants Gross sadarbībā ar nodibinājumu „Rīga 2014”. Tas būs pirmais vērienīgais fotogrāfijas festivāls galvaspilsētā, kas notiks 2014. gada maijā dažādās vietās Rīgas pilsētā, laikā norisināsies izstādes, semināri, lekcijas un citas aktivitātes.

0 komentāri

Komentāru nav