Meklē brīvprātīgos palīgus lielāko skriešanas svētku organizēšanā

Meklē brīvprātīgos palīgus lielāko skriešanas svētku organizēšanā
Kaspars Garda, Rīga 2014
08-04-2014 A+ A-
Visā pasaulē jau labi zināms, ka lieli starptautiski notikumi nevar norisināties, ja rīkotāju komandai nepievienojas palīgi. Tādēļ nodibinājuma „Rīga 2014” brīvprātīgo programma sadarbībā ar Nordea Rīgas maratona organizatoriem jau trešo gadu aicina pievienoties brīvprātīgo aģentu komandai.

„Rīga 2014” brīvprātīgo programma darbojas jau trešo gadu un ir kļuvusi par vienu no lielākajām brīvprātīgo darbības koordinācijas struktūrām Latvijā.

„Jau pērn uzsākām sadarbību ar Nordea Rīgas maratonu, jo bez brīvprātīgo aģentu iesaistes, viņu atbalsta, palīdzības, uzmundrinājumiem un smaidiem šis skriešanas pasākums nebūtu iedomājams. Tādēļ esmu pārliecināts, ka arī šogad palīgu aktivitātes „Brīvības ielas Kultūras kilometrā” un visas Nordea Rīgas maratona nedēļas laikā noteikti ļaus pasākumu labāk izbaudīt gan dalībniekiem, gan skatītājiem,” stāsta „Rīga 2014” brīvprātīgo programmas vadītājs Ints Teterovskis.

Brīvprātīgajiem aģentiem būs iespējams iesaistīsies dažādos maratona sagatavošanas darbos, laika posmā no 10. līdz 18. maijam palīdzot vairāk nekā 23 000 dalībniekiem, veidojot īpašu pasākuma atmosfēru un liekot ikvienam dalībniekam justies droši, esot gan trasē, gan skrienot garām trases ūdens punktiem, pasniedzot glāzi ūdens, uzmundrinot skrējējus finiša taisnē, pasniedzot piemiņas medaļas, un tie ir tikai daži veidi, kā iespējams palīdzēt, nodrošinot svētkus gan skrējējiem, gan līdzjutējiem un pilsētas viesiem.

Pilsētas viesi, līdzjutēji un skrējēji ik gadu kļūst vairāk, un šis gads ir vēl jo īpašāks. Pirmo reizi Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta, un pirmo reizi Nordea Rīgas maratonā dalībniekiem būs iespēja skriet arī pa Brīvības ielu, kurā tiek plānota īpaša Brīvības ielas Kultūras kilometra programma, kuru realizēšanas darbos arī būs iespēja iesaistīties brīvprātīgajiem aģentiem.

Brīvprātīgajiem ir iespējams iegūt pieredzi dažādos atsevišķos pasākumu organizēšanas procesos gan pirms, gan maratona dienā.

Iepriekšējā pieredze palīgu lomā nav obligāta, tomēr minimālais vecums, no kura iespējams iesaistīties, ir 16 gadu. Noteikti priecāsimies redzēt visus brīvprātīgos, kas Nordea Rīgas maratona komandā atgriezīsies atkārtoti!

Jau ziņots, ka Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas realizēšanai brīvprātīgo aktīva dalība būs nepieciešama jau no aprīļa vidus, kad sāksies lielāko, vērienīgāko notikumu pēdējie sagatavošanas un realizācijas darbi. Un tieši tāpēc arī „Rīga 2014” ir uzsācis aktīvu brīvprātīgo iesaisti un esošo brīvprātīgo aģentu „mobilizāciju”.

Vēl tikai divas dienas, līdz 9. aprīlim, turpinās arī brīvprātīgo pieteikšanās pirmā kārta pasaulē lielākajam koru mūzikas festivālam – Pasaules koru olimpiādei, savukārt aprīļa vidū sāksies pieteikšanās kultūras vasarnīcas „Esplanāde 2014” – Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumu vasaras rezidences – palīgu misijām. Par visām brīvprātīgo iesaistes iespējām lasi šeit!

Pieteikties brīvprātīgo darbam var, aizpildot anketu šeit!

 

0 komentāri

Komentāru nav