Karela Marka Šišona beidzamais koncerts ar LNSO

Karela Marka Šišona beidzamais koncerts ar LNSO
Publicitātes foto . Karels Marks Šišons
30-04-2013 A+ A-
„Dievišķā dzirksts” – tā par pasaulslaveno obojistu Albrehtu Meijeru, kurš 17. maijā viesosies Latvijā, lai muzicētu kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri diriģenta Karela Marka Šišona vadībā, izsakās kritiķi. Apstākļu sakritības dēļ šis koncerts ir ne tikai LNSO sezonas noslēgums, bet arī diriģenta Karela Marka Šišona pēdējais šobrīd plānotais koncerts Rīgā, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja LNSO pārstāve Sondra Lāce.

Savukārt obojists Albrehts Meijers klausītājus pārsteidz ar brīnumainu obojas skanējumu, arī ar cilvēcisku šarmu un vienkāršību. Talantīgais obojists sevi pierādījis daudzkārt un daudzviet pasaulē, savukārt Rīgā viņš atskaņos Baha skaņdarbus obojai ar orķestri, kuru interpretācijas padarījušas viņu par leģendu visā pasaulē.

„Sezonas noslēguma koncerts mums visiem iezīmēs orķestra biogrāfijā nozīmīga posma noslēgumu. Ir skumji, ka ar Karelu Marku Šišonu tas ir pēdējais šobrīd plānotais koncerts, taču mēs ceram, ka šī nav pēdējā sadarbība kopumā un ka pārskatāmā nākotnē būs koncerti, kuros LNSO priecēs Rīgas publiku Karela Marka Šišona vadībā,” atzīst LNSO valdes locekle Ilze Paidere-Staķe.

Biļetes uz 17. maija koncertu vēl pieejamas Lielās ģildes un „Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv.

Tāpat LNSO šobrīd aktīvi plāno jauno – 2013./2014. gada – sezonu, un klausītājiem jau šobrīd ir iespēja iegādāties biļetes uz nākamās sezonas koncertiem.

0 komentāri

Komentāru nav