Kalnciema kvartālā notiks 24 stundu performance „Dzīvo damies”

Kalnciema kvartālā notiks 24 stundu performance „Dzīvo damies”
Publicitātes foto . Aktrises Dārta Daneviča un Elīna Dzelme
14-04-2014 A+ A-
Kalnciema kvartālā no 14. aprīļa plkst. 22.00 līdz 15. aprīļa plkst. 22.00 būs skatāma aktrises un mākslinieces Elīnas Dzelmes un aktrises Dārtas Danevičas 24 stundu performance „Dzīvo damies”, informēja pasākuma rīkotāju pārstāve Liene Jakovļeva.

Performance „Dzīvo damies” ir radošo meklējumu projekta pirmais cikls, kurā E. Dzelme un D. Daneviča pavadīs 24 stundas slēgtā, pilnīgi caurredzamā stikla konstrukcijā pilsētvides apstākļos. „Dzīvo damies” būs improvizācija, izdzīvošana un radoša cīņa sarežģītos apstākļos un definētos noteikumos.

Tas ir eksperiments, kas norisināsies starp divām māksliniecēm un skatītāju.

Tā iznākums nav paredzams, bet tas ietekmēs fināla performanci, kas būs skatāma mēnesi pēc šā cikla.

Radošo meklējumu cikla noslēgums – tēmas un problēmas risinājums un mākslinieciskais sprādziens – notiks maija vidū „Dizaina fabrikā”. Fināla performancē piedalīsies aktrises Dzelme un Daneviča, gaismu mākslinieks Igors Kapustins, performanču un videoprojekciju mākslinieks Artis Dzērve, čellists Valters Pūce un fotogrāfs Nils Vilnis.

Interesentiem, kas nebūs klāt Kalnciema kvartālā, tiks piedāvāta tiešraide interneta portālā „Delfi”. Tās vērotāji varēs piedalīties performancē, piezvanot tās dalībniecēm pa tālruni: 22451014.

0 komentāri

Komentāru nav