Izpirktas visas biļetes uz Dziesmu svētku noslēguma koncertu

Izpirktas visas biļetes uz Dziesmu svētku noslēguma koncertu
F64
01-05-2013 A+ A-
Trešdien, 1. maijā, jau pirmajā stundā izpirktas visas tirdzniecībā pieejamās biļetes uz Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu, noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu plkst. 19.00 un deju lieluzveduma koncertiem, informēja Dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva.

Tirdzniecībā bija pieejamas 700 biļetes uz noslēguma koncerta „Līgo!” vakara ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā plkst. 19.00 un 878 biļetes uz noslēguma koncertu „Līgo!”. Tās tika izpirktas ļoti ātri, un daudzi cilvēki, kas rindās bija pavadījuši daudzas stundas, pie biļetēm arī netika, pastāstīja aculiecinieki.

Savukārt uz noslēguma koncerta papildu ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.30 ir pārdotas 3669 biļetes no 16 000 pieejamajām.

informēja Vasiļjeva, biļetes uz Dziesmu un deju svētku maksas koncertiem trešdien ap plkst. 13.00 bija nopērkamas bez rindām visās „Biļešu paradīzestirdzniecības vietās un interneta veikalā www.bilesuparadize.lv.

Joprojām pieejamas biļetes uz citiem pasākumiem.

Tirdzniecībā pieejamas biļetes uz vērienīgo vokāli simfoniskās mūzikas koncertu „Arēnā Rīga”, kur latviešu un pasaules mūzikas pērles atskaņos Latvijas profesionālie kolektīvi, labākie amatierkori, arī solistiobojists Egils Upatnieks, vijolniece Paula Šūmane, mežradznieks Arvīds Klišāns, dziedātāji Kristīne Zadovska, Krišjānis Norvelis, Andris Ludvigs, Daumants Kalniņš un citi.

Biļetes pieejamas uz tautas mūzikas koncertu „Raksti”, kas būs skanīga sasaukšanās starp senajām tautas mūzikas tradīcijām un jaunu ceļu meklējumiem mūsdienās, uz krāšņo Tautas tērpu skati, uz kokļu ansambļu koncertu un uz pasākumiem Saieta namā, arī uz deju lieluzvedumu „Tēvu laipaskoncertiem.


Tirdzniecībā uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem bija pieejamas kopumā 27 563 biļetes, tostarp 16 000 biļešu uz noslēguma koncerta dienas ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā plkst. 10.00, 2058 iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes un ielūgumiem paredzētās vietas.

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki notiks no 30. jūnija līdz 7. jūlijam. Svētkiem gatavojas 40 000 dalībniekuvairāk nekā 1600 kolektīvu no Latvijas, tostarp 100 mazākumtautību kolektīvi un individuālie izpildītāji, 57 latviešu diasporas kolektīvi un 28 kolektīvi no ārvalstīm.

Dziesmu un deju svētku programmu kopā veidos 62 pasākumi, no kuriem aptuveni puse ir brīvi pieejama un bez maksas. Visu svētku nedēļu dažādās Rīgas vietāsVērmanes dārzā, Esplanādē, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, Doma laukumā, Berga bazārā, Rīgas skvēros un parkosnotiks kultūras pasākumi un koncerti. Lai varētu sekot līdzi svētku norisēm maksas pasākumos, pilsētvidē Rīgā un citās Latvijas pilsētās tiks uzstādīti lieli ekrāni.

0 komentāri

Komentāru nav