Nacionālajā teātrī top izrāde „Latgola.lv – 2”

Nacionālajā teātrī top izrāde „Latgola.lv – 2”
Imants Urtāns . Aktieri Pēteris Liepiņš un Dace Bonāte
16-04-2014 A+ A-
Latvijas Nacionālajā teātrī režisors Valdis Lūriņš iestudē Danskovītes lugu „Latgola.lv – 2”. Pirmizrāde – 25. aprīlī.

Vecu ļaužu mīlestība un sābru būšana, par ko čiuļi brīnās un ar ko čangaļi lepojas, darījušas savu – pēc vairāk nekā simt „Latgolas.lv” izrādēm visa radošā kopa – režisors, komponists, dziesmu tekstu autors un aktieri – ir apņēmības pilni raut vaļā tikpat vērienīga apjoma otro sēriju. Un teātrī tas nenotiek bieži. Arī šis stāsts būs par Latgales cilvēku spēku un humora dzirksti. Pašu ļaudīm šoreiz pievienojies arī spožais Dailes teātra aktieris Pēteris Liepiņš, kas dalīs Ontana lomas smagumu ar Uldi Dumpi.

Arī šoreiz, tāpat kā pirms izrādes „Latgola.lv” tapšanas, visa radošā grupa viesojās Baltinavā, lai iejustos izrādes tēlu sadzīvē, tādēļ teātris pateicas aktieru kopai „Palādes”, Ivetai Gabrānei un viņas Baltinavas vidusskolas audējām, „Brīžucīma ols” brūverim Jānim Kašam, Aļonai, Evai, protams, Baltinavas vidusskolas direktoram (Ontanam) Imantam Slišānam.

Lomās: Uldis Dumpis, Pēteris Liepiņš, Dace Bonāte, Anna Klēvere, Daiga Gaismiņa, Evija Skulte, Indra Burkovska, Voldemārs Šoriņš, Zane Jančevska, Mārtiņš Egliens, Gundars Grasbergs, Valdis Zilveris, Juris Hiršs, Artis Drozdovs.
Scenogrāfs Mārtiņš Milbrets, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, Jāņa Petera dziesmu teksti, komponists Valdis Zilveris, fotomākslinieks Imants Urtāns, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš.

 

0 komentāri

Komentāru nav