Liela interese par koru olimpiādes lielkoncertu un „The King's Singer's”

Liela interese par koru olimpiādes lielkoncertu un „The King's Singer's”
Publicitātes foto . 16.jūlijā Rīgā uzstāsies pasaulslavenā vokālā grupa „The King's Singers”
Pirmajās divās ieejas karšu tirdzniecības dienās vislielāko pircēju interesi izraisījis Pasaules koru olimpiādes Lielkoncerts Mežaparkā 13. jūlijā un vokālo grupu „The King`s Singers” un „Latvian Voices” kopīgais koncerts operā 16. jūlijā, pavēstīja Pasaules koru olimpiādes sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Salna.

Tāpat ieejas kartes aktīvi tiek pirktas uz Pasaules koru olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremoniju, diviem zvaigžņu koncertiem „Arēnā Rīga” un čempionu konkursiem, kas notiks LU Lielajā aulā un Rīgas Kongresu namā.

Spilgtus muzikālus mirkļus sola abi Pasaules koru olimpiādes zvaigžņu koncerti. Pirmais notiks 10. jūlijā, un tā būs viena no divām iespējām olimpiādes laikā dzirdēt klātienē slaveno vokālo kvintetu „The Real Group”. Tāpat koncertā uzstāsies  bungu grupa „Yamato drummers” no Japānas, Intars Busulis ar grupu, Pasaules koru olimpiādes dalībnieki, kā arī tiks atskaņots Karla Dženkinsa skaņdarbs „Adiemus”, ko iestudē kamerorķestris „Sinfonia Concertante”, kori un deju grupa. Savukārt otrajā Pasaules koru olimpiādes zvaigžņu koncertā uzstāsies pasaulslavenā vokālā grupa „The King`s Singers”, dzīvā leģenda – komponists Mortens Lauridsens (Morten Lauridsen, ASV), koris „Ave Sol”, Pasaules koru olimpiādes dalībnieki,  kā arī grupa „Instrumenti” sadarbības projektā ar kori „Sōla”.

Visa pasākumu programma ar saitēm uz ieejas karšu tirdzniecību pieejama arī Pasaules koru olimpiādes mājaslapā.

Šobrīd pārdošanā pieejamas ieejas kartes uz četrdesmit dažādiem koncertiem un meistarklasēm.  Uz vairākiem pasākumiem ir iespējams iegādāties ieejas kartes par agrās pārdošanas cenām. Piemēram, stāvvietu biļetes uz lielkoncertu Mežaparkā šobrīd nopērkamas par 5 eiro. Ieejas kartes ir nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Atgādināsim, ka Pasaules koru olimpiāde ir lielākais pasaules koru mūzikas festivāls, kas no 9. līdz 19. jūlijam notiks Rīgā. Tā mērķis ir apvienot korus draudzīgā sacensībā neatkarīgi no tautības, rases un izpildītā mūzikas stila. Pasaules koru olimpiādes tiek rīkotas kopš 2000. gada un notiek reizi divos gados. Desmit dienu laikā Rīgas labākajās koncertzālēs un parkos norisināsies konkursi 29 kategorijās, meistarklases un semināri, īpašie koncerti un draudzības koncerti, dalībnieku gājiens un daudzi citi aizraujoši pasākumi.

Papildu informāciju vari atrast: www.singriga.lv un www.interkultur.com. 

Iespēju ikvienam bez raizēm baudīt Pasaules koru olimpiādi un citus Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumus nodrošina „Rīga 2014” oficiālais apdrošinātājs „ERGO”. Savukārt „Rīga 2014” un Pasaules koru olimpiādes organizētāju mobilitāti nodrošina „AUDI” un „VOLKSWAGEN”.

0 komentāri

Komentāru nav