Pēc mēneša atklās Vidzemes koncertzāli „Cēsis”

Pēc mēneša atklās Vidzemes koncertzāli „Cēsis”
Publicitāts foto . Vidzemes koncertzāle „ Cēsis”
20-04-2014 A+ A-
23. aprīlī sāksies biļešu tirdzniecība uz Vidzemes koncertzāles „Cēsis” atklāšanas pasākumiem. Jau informējām, ka ar vērienīgu koncertu jaunā koncertzāle tiks atklāta 31. maijā.

Vidzemes koncertzāles „Cēsis” atklāšana 31. maijā būs spilgts Latvijas kultūras dzīves notikums ar starptautisku skanējumu, pasaulē atzītu latviešu mākslinieku un visu triju Baltijas valstu izcilāko diriģentu piedalīšanos.

Koncerta zvaigznes būs pasaules opernamu solisti Aleksandrs Antoņenko un Egils Siliņš –, Latvijas Nacionālās operas soliste Kristīne Zadovska, Londonā dzīvojošie latviešu mūziķi – pianists Reinis Zariņš un čelliste Kristīne Blaumane, komponists Raimonds Pauls un dziedātājs Renārs Kaupers. Tāpat koncertā piedalīsies arī virtuozais klavieru kvartets RIX, pasaulslavenais Latvijas Radio koris diriģenta Sigvarda Kļavas vadībā un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. Koncertu diriģēs LNSO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Andris Poga, Ģintars Rinkēvičs (Lietuva) un Pauls Megi (Igaunija).

Jaunās koncertzāles pirmā vasara turpināsies ar dažādu mākslas jomu daudzveidīgu programmu. Tieši Vidzemes koncertzālē „Cēsis” pirmizrādi piedzīvos mūziķa un topošā teātra režisora Kaspara Rogas dramatiskā komēdija „Skudru sprints” Dailes teātra iestudējumā. Komponista Sergeja Prokofjeva mazdēls Gabriels Prokofjevs un amerikāņu horeogrāfs Moriss Kouzijs ieradīsies Latvijā, lai Cēsīs iestudētu mūsdienu dejas izrādi „Kliedziens”. Tiks atklāta profesionāla digitālā kinozāle, un tas novada iedzīvotājiem nākotnē ļaus sekot līdzi jaunākajām filmām, ko te rādīs izcilā kvalitātē. Jaunu mājvietu koncertiem būs sagaidījis arī lielākais profesionālās mākslas festivāls Latvijā „Cēsis”, kas šogad notiks jau astoto reizi.

Vidzemes koncertzāle „Cēsis” ir reģionālas nozīmes daudzfunkcionāls mākslas centrs, kas atrodas vienā no skaistākajām Latvijas tūrisma pilsētām – Cēsīs. Jaunā nama apmeklētāju rīcībā būs akustiskā koncertzāle ar 800 skatītāju vietām, ērģeļzāle, kamerzāle, mazā zāle kino un teātra izrādēm, savukārt sestajā stāvā būs stiklota terases zāle, no kuras paveras lielisks skats uz Cēsīm. Koncertzālē būs iespējas rīkot lielākas un mazākas konferences un seminārus, korporatīvos pasākumus, komercpasākumus un, protams, visu mūzikas virzienu koncertus un teātra izrādes

Šī ir vieta, kur klasiskā mūzika dzīvos kopā ar laikmetīgās mākslas norisēm un kur pastāvīgi būs pieejama kvalitatīva izklaide. Vidzemes koncertzāle „Cēsis” paaugstinās dzīves kvalitāti reģiona iedzīvotājiem un veidos jaunu dzīves stilu, šeit – Cēsīs!

Biļetes uz atklāšanas mēnešu pasākumiem varēs iegādāties „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī internetā.

0 komentāri

Komentāru nav