Venēcijā atklāta Rīgas iela

Venēcijā atklāta Rīgas iela
28-08-2012 A+ A-

Saulainā 27. augusta pēcpusdienā Venēcijā atklāta Latvijas jauno dizaineru un topošo arhitektu ekspozīcija „Iekšējā brīvība”- Rīgas iela, kas 55 valstu vidū Latviju pārstāv Venēcijas arhitektūras biennālē. Latvijas ekspozīcija izvietota tikai divu tiltiņu attālumā no Svētā Marka laukuma, tādējādi nodrošinot lielu apmeklētāju interesi.

Trešdien, 29. augustā, pl.16.00 Rīga 2014 radoši informatīvajā telpā Esplanāde 2014 ciklā „Pilsētas sarunas” varēsim redzēt videofilmu par to, kā tiek atklāta Latvijas ekspozīcija, kā tā ierakstās Venēcijas biennāles noskaņā un kontekstā. Šis visnotaļ būtiskais notikums kalpojis par pamatu, lai pēc videofilmas noskatīšanās Esplanādē mēs risinātu saruna par tendencēm un idejām, par to, kā šīs idejas dzīvo Rīgā.

Aicinām Jūs būt Esplanāde 2014 viesim trešdien, 29. augustā, pl.16.00.

Ikviens Esplanāde 2014 apmeklētājs varēs saņemt Kultūras Dienas speciālizlaidumu, kas veltīts Venēcijas biennālei. Diskusijas Esplanādē 2014 notiks katru trešdienas pēcpusdienu. Tām var sekot klātienē Esplanādes radoši informatīvajā telpā un tiešraidē Latvijas Televīzijas interneta portālā www.ltv.lv. Diskusijas ieraksti saglabāsies un būs pieejami Latvijas Televīzijas mājaslapā.

Radoši informatīvā telpa Esplanāde 2014 ir atvērta katru dienu un darbosies līdz 20. septembrim. Eiropas kultūras galvaspilsētas gada rīkotāji to izveidojuši kā brīvi pieejamu telpu, kurā darbojas informācijas centrs, spēlē „Ceļam Rīgu” ikviens var izveidot savu ideālo pilsētu un notiek kultūras pasākumi. Telpa ir atvērta neformālām tikšanās un sarunām pilsētas centrā, pieejams bezvadu internets un brīvpieejas datori.

Papildu informācija par Latvijas ekspozīciju: innerfreedom.lv; facebook.com/InnerFreedomLV vai twitter.com/innerfreedomlv

0 komentāri

Komentāru nav