Gints Grūbe aicina uz sarunu par Rīgas vēsturi

Gints Grūbe aicina uz sarunu par Rīgas vēsturi
27-03-2013 A+ A-

Turpinot Pilsētas sarunas, trešdien, 5. septembrī, Rīga 2014 radoši informatīvajā telpā notiks saruna par pilsētu, kultūru un vēsturi.

Ko pilsēta var un grib noslēpt un ko – atklāt savā un savu cilvēku vēsturē? Vai kultūra ir tā atslēga, ar kuru slēgt vēstures sarežģītās lappuses? Kas notiks  ar Stūra māju? Ko par cilvēku likteņiem stāsta lietas? Sarunu vadīs Gints Grūbe.

Sarunā piedalīsies režisors Dāvis Sīmanis, un tiks rādīti kadri no viņa topošās filmas „Escaping Riga”. Filma ir kinematogrāfisks ceļojums, kas meklē atbildes uz jautājumu, kā 20. gadsimta pirmās puses notikumi ietekmēja un mainīja cilvēku dzīves, kuri piedzimuši vienā un tajā pašā vietā – Rīgā.

Pilsētas sarunu cikla diskusija „Atklāt? Noslēpt?” notiks trešdien, 5. septembrī, pl.16.00 Eiropas kultūras galvaspilsētas gada radoši informatīvajā telpā Esplanāde 2014.

Diskusijas Esplanādē 2014 notiek katru trešdienas pēcpusdienu. Tām var sekot klātienē Esplanādes radoši informatīvajā telpā un tiešraidē Latvijas Televīzijas interneta portālā www.ltv.lv. Diskusijas ieraksti saglabājas un ir pieejami Latvijas Televīzijas mājaslapā.

Radoši informatīvā telpa Esplanāde 2014 ir atvērta katru dienu un darbosies līdz 20. septembrim. Eiropas kultūras galvaspilsētas gada rīkotāji to izveidojuši kā brīvi pieejamu telpu, kurā darbojas informācijas centrs, spēlē „Ceļam Rīgu” ikviens var izveidot savu ideālo pilsētu un notiek kultūras pasākumi. Telpa ir atvērta neformālām tikšanām un sarunām pilsētas centrā, pieejams bezvadu internets un brīvpieejas datori.

0 komentāri

Komentāru nav