Var iegādāties biļetes Stūra mājas apmeklējumam

Var iegādāties biļetes Stūra mājas apmeklējumam
Kaspars Garda, Rīga 2014
Sākot ar šodienu, 23. aprīli, var iegādāties biļetes Stūra mājas apmeklēšanai. Piedāvājam noderīgu informāciju par biļešu iegādāšanās iespējām un grupu rezervācijas pieteikšanu.

Biļetes var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs un internetā (kasu saraksts un darba laiki visā Latvijā atrodami šeit), bet informāciju par biļešu tirdzniecību var iegūt, zvanot pa tālruni: 67105220 vai rakstot uz e-pastu: info@bilesuserviss.lv.

Sākot ar 1. maiju, biļetes varēs iegādāties arī Stūra mājas kasē. Atgādinām, ka biļešu rezervācijas tiek pieņemtas tikai grupu apmeklējumiem, privātpersonas biļeti Stūra mājas apmeklējumam var iegādāties internetā vai norādītajās biļešu tirdzniecības vietās.

Grupu rezervācijas jāpiesaka, sūtot pieprasījumu uz e-pastu: info@bilesuserviss.lv, kurā norādīts apmeklējuma datums, laiks un biļešu skaits, kā arī rekvizīti rēķina izrakstīšanai. „Biļešu serviss” izraksta rēķinu, kas jāapmaksā trīs darba dienu laikā, piedāvājot klientam ērtu biļešu saņemšanas veidu.

Projekta „Stūra māja. Lieta Nr. 1914/2014” darba laiks: pirmdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, otrdienās – slēgts, trešdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00, ceturtdienās–svētdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00.

VDK ēka jeb Stūra māja Latvijas okupācijas piecdesmitgadē kļuva par totalitārās varas spilgtāko simbolu, un tā joprojām ir pagājušā – totālo karu, masu represiju un genocīda – gadsimta relikts 21. gadsimta Rīgā. 2014. gads ir īstais brīdis, lai mainītu Stūra mājas likteni, lai atvērtu durvis un saskartos ar ēkā ieslēgto pieredzi, likteņiem, tos pilnībā apzinoties, izprotot un pārradot. 

Stūra māja būs atvērta no 1. maija līdz 19. oktobrim, piedāvājot apmeklēt Okupācijas muzeja iekārtoto ekspozīciju (ieeja – bez maksas), ekskursiju „Čekas pagrabos” gida pavadībā un piecas izstādes – „Draudzības (re)konstrukcija”, „Latvieša koferis”, „Par spīti visam”, „10 lietu stāsti par cilvēku un varu” un Liktens lietu muzejs, kas no dažādiem skatpunktiem traktē cilvēka un varas attiecības pagātnē, kuras joprojām iespaido mūsu šodienas apziņu.

Papildu informācija par Stūra māju atrodama kultūras portālā „Rīga 2014

0 komentāri

Komentāru nav