„Laima” ļaus iepazīt Rīgu kā leģendāru saldumu pilsētu

„Laima” ļaus iepazīt Rīgu kā leģendāru saldumu pilsētu
Publicitātes foto
Latvijas lielākais saldumu ražotājs „Laima” izveidojis pasākumu kompleksu, kas ļaus Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas notikumu ietvaros iepazīt Rīgu kā leģendāru saldumu pilsētu: radošās darbnīcas atklās senās šokolādes ražošanas tradīcijas Latvijā, jauna koncepta „Laimas” Mīlestības vēstniecībās būs iespēja baudīt labāko no „Laimas”, un īpaša šokolādes produktu sērija sniegs informāciju par Rīgas skaistākajām vietām latviešu un angļu valodā, aicinot baudīt šo vietu burvību. Kopējās investīcijas, lai īstenotu šo projektu, ir vairāk nekā 150 tūkstoši eiro.

Pirmā sastapšanās ar „Laimas” radīto produkciju notiks jau tuvākajā laikā, 29. aprīlī, kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014”. Bet līdz gada beigām katram interesentam tos būs iespēja iepazīt, apmeklējot Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas notikumus – koncertu „Dzimuši Rīgā” 6. jūlijā, Pasaules koru olimpiādi, kas norisināsies no 9. līdz 19. jūlijam, gaismas festivālu „Staro Rīga”, Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremoniju 13. decembrī, kā arī vēl citos lielākos un mazākos „Rīga 2014” notikumos.

Saldumu ražotājs „Laima” vēlas sniegt atbalstu „Rīga 2014” rīkotājiem, lai sekmētu to tradīciju atklāšanu, ar ko Rīga var lepoties gadsimtiem. Viena no tām neapšaubāmi ir šokolādes ražošanas tradīcija, jo vairāk nekā 140 gadu laikā arī „Laimas” šokolāde kļuvusi par Latvijas vizītkarti.

Vēloties pateikties ikvienam šokolādes baudītājam, izveidotas jauna koncepta „Laimas” Mīlestības vēstniecības.

Tās svētku norises vietās apmeklētājiem ļaus izbaudīt slavenākos, labākos, ekskluzīvākos „Laimas” šokolādes produktus. Savukārt tūristiem kā palīgs skaistāko Rīgas vietu atklāšanā būs konfekšu kārbas, kuru dizainā iekļauts vietu attēls un apraksts latviešu un angļu valodā, aicinot tās atrast un apmeklēt, lai izbaudītu Rīgas burvību.

AS „Laima” ir lielākais un atpazīstamākais šokolādes un saldumu ražotājs Baltijā, kurā šokolādi ražo no kakao pupiņām, neizmantojot iepirktus pusfabrikātus. Šo ražošanas metodi 1870. gadā ieviesa fabrikas dibinātājs Teodors Rigerts.

Vairāk informācijas par uzņēmumu var atrast „Laimas” mājaslapā, seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos Draugiem.lv, Facebook un Twitter.

0 komentāri

Komentāru nav