Rīgā uzstāsies grupa „Nine Inch Nails”

Rīgā uzstāsies grupa „Nine Inch Nails”
Publicitātes foto
06-05-2014 A+ A-
„Arēnā Rīga” 6. maijā notiks grupas „Nine Inch Nails” pirmais Eiropas turnejas koncerts, informēja „Positivus Music” pārstāve Linda Igolniece.

Grupa ar koncertiem Eiropā atgriežas pēc sešu gadu pārtraukuma, un šis būs vienīgais „Nine Inch Nails” koncerts Baltijā. Grupa Rīgā aizvadījusi nedēļu garus mēģinājumus, kas vairākas dienas ilguši līdz pat vēlai naktij – ne velti NIN uzstāšanās vienmēr ir vieni no iespaidīgākajiem, perfekti izstrādātajiem un tehnoloģiski vissarežģītākajiem koncertšoviem, kādus šobrīd iespējams piedzīvot.

Ieeja „Arēnā Rīga” no plkst. 19.00, vakaru iesildīs projekts „Cold Cave” – sākums plkst. 20.00. „Nine Inch Nails” uz skatuves kāps plkst. 21.00.

Rīgas šova tapšanā piedalījās arī Kanādas producentu apvienība „Moment Factory”, kas līdz šim strādājusi un veidojusi šovus tādām mūzikas zvaigznēm kā Džastins Timberleiks, Jay Z, Bon Jovi, Madonna u. c.

„Grupa aizvadījusi intensīvu mēģinājumu nedēļu Rīgā un ir pilnībā gatava šā vakara koncertam. Industriālā roka ikona un NIN līderis Trents Reznors ir perfekcionists, tāpēc katrā valstī, kur grupa uzstājas, šovs, kā arī izpildīto dziesmu saraksts būtiski atšķiras – mēs nekad ASV neredzēsim tādu šovu kā Latvijā, un otrādi. Šāda mēroga sagatavošanās vienam koncertam mūsu reģionā notiek pirmo reizi, tāpēc komandai bija nopietns, taču aizraujošs izaicinājums.

Redzot ģenerālmēģinājumu, ir pilnīgi skaidrs, ka šis koncerts būs notikums, par ko runās vēl ilgi,” īsi pirms koncerta saka „Positivus Music” vadītājs Ģirts Majors.

„Ja gribi kaut ko pateikt, tad saki pat tad, ja tas salauž visus likumus un stereotipus. „Nine Inch Nails” turneja man šķita kā atsvaidzinošs, interesants, piepūles vērts projekts, ko radījām nevis nostalģijas, bet jaunas iedvesmas un attīstības vadīti. Tas būs kaut kas iepriekš vēl neredzēts,” akcentē Trents Reznors.

„Nine Inch Nails”, kuru izveidojis tās vienīgais oficiālais dalībnieks Trents Reznors, pēc piecu gadu klusēšanas pauzes 2013. gadā izdeva kritiķu augsti novērtētu albumu „Hesitation Marks”. Mūzikas izdevumi to nodēvēja par „Trenta Reznora vissvarīgāko māksliniecisko pieteikumu kopš 1990. gadiem” un vienu no Reznora labākajiem veikumiem.

Trents Reznors ir atzīts par vienu no ietekmīgākajiem planētas cilvēkiem un ir sadarbojies ar tādām zvaigznēm kā Deivids Bovijs (David Bowie), „Foo Fighters” līderis Deivs Grols (Dave Grohl), „Queen Of The Stone Age” līderi Džošu Hommi (Josh Homme), Deivids Linčs (David Lynch), Merilins Mensons (Marilyn Manson) u. c.

NIN koncertu Rīgā iesildīs ASV new-wave” un sintpopa projekts „Cold Cave”, ko veido viens cilvēks – ASV mūziķis, dzejnieks un izdevējs Veslijs Īsolds (Wesley Eisold).

„Nine Inch Nails” pirmais un vienīgais koncerts Baltijā 6. maijā notiks „Arēnā Rīga”. Biļetes publiskajā tirdzniecībā nopērkamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā. Stāvvietu biļetes cena – 41 eiro. Sēdvietas – no 41 līdz 53 eiro.

0 komentāri

Komentāru nav