Šogad īpašu uzmanību pievērsīs Rīgas iekšpagalmiem

Šogad īpašu uzmanību pievērsīs Rīgas iekšpagalmiem
21-09-2012 A+ A-

Līdz Lielās Talkas dienai 2013.gada 20.aprīlim ir palikuši tieši 7 mēneši. Turpinot aizsākto tradīciju – Pagalmu kustību, Rīga 2014 sadarbībā Lielās Talkas organizatoriem aicina 2013.gadā īpašu uzmanību pievērst Rīgas pagalmiem.

Ikviens Rīgas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājs aicināts piedalīties Lielās Talkas Pagalmu konkursā.

Konkursa kārtībā tiks izvēlēti 3 Rīgas daudzdzīvokļu namu pagalmi, kuriem Lielās Talkas organizatori sadarbībā ar Rīga 2014, piesaistītajiem sponsoriem, atbildīgajām valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī nozaru ekspertiem no Latvijas Ainavu arhitektūras biedrības un Jauno arhitektu kustības studentu komandām izstrādās labiekārtošanas plānus. Kopā ar pašiem pagalma iedzīvotājiem Lielās Talkas dienā 20.aprīlī uzsāksim reālus sakopšanas un labiekārtošanas darbus.

Pagalmu kustība Rīgas pagalmos ir Lielās Talkas īstenots Rīga 2014 projekts ar mērķi veicināt cilvēku iesaistīšanos savas dzīves telpas labiekārtošanā. Pagalmu kustība radās, lai palīdzētu iedzīvotājiem rast kopīgu valodu un sadarbības iespējas sava pagalma sakopšanā un uzlabošanā. Iepriekšējo gadu pieredze priecē ar iedvesmojošiem stāstiem un gandarījumu par kopīgi paveikto.

Konkursā var piedalīties ikviens Rīgas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājs, kas sava pagalma labiekārtošanas procesā spēs uzņemties līdera lomu – iesaistīs kaimiņus, cieši sadarbosies ar organizatoriem un citādi palīdzēs projekta veiksmīgai realizācijai.

Lai varētu piedalīties konkursā, ir jāaizpilda konkursa pieteikuma anketa un līdz 2012.gada 20.oktobrim jāatsūta uz e-pasta adresi: talkas@talkas.lv.

Konkursa pieteikuma anketu lejuplādēt šeit.

Konkursa pieteikumus izvērtēs ekspertu žūrija. Priekšroka tiks dota tiem pagalmiem, kur pašu iedzīvotāju aktivitāte un gatavība līdzdarboties būs visaugstākā. Konkursa rezultāti un labiekārtošanai izvirzītie pagalmi tiks paziņoti līdz novembrim.

0 komentāri

Komentāru nav