„Pagalmu kustība” uzņēmusi apgriezienus

„Pagalmu kustība” uzņēmusi apgriezienus
Publicitātes attēli
07-05-2013 English A+ A-
Šogad Lielās talkas dienā, 27. aprīlī, vairāki Rīgas daudzdzīvokļu namu pagalmi piedzīvoja būtiskas pārvērtības. Roku rokā pagalma namu iedzīvotāji ar ainavu arhitektiem un studentiem labiekārtoja savu pagalmu, to padarot krāsaināku, funkcionāli lietojamāku un dzīvespriecīgāku.

Gandarījums un iedvesmojošie stāsti par paveikto mudina arī citus Rīgas iekšpagalmus gatavoties 2014. gadam, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta.

„Pagalmu kustība” ir Lielās talkas īstenots „Rīga 2014” projekts ar mērķi veicināt cilvēku iesaistīšanos dzīves telpas labiekārtošanā. Pagalmu kustība radās, lai palīdzētu iedzīvotājiem rast kopīgu valodu un sadarbības iespējas sava pagalma sakopšanā un uzlabošanā.

„Pagalmu kustība” notiek jau vairākus gadus, un tajā iesaistīties var jebkurš Rīgas daudzdzīvokļu namu pagalms, galvenais kritērijs ir namu iedzīvotāju iniciatīva un gatavība aktīvi iesaistīties pārvērtību plānošanā un to realizācijā. Pieteikt savu pagalmu pārvērtībām var rudenī, lai ziemā pienācīgi sagatavotos un Lielās talkas dienā īstenotu pārmaiņas.

Šogad labiekārtoti trīs pagalmi: Valdeķu ielas 15 pagalmsZiepniekkalnā; S. Eizenšteina ielas 63 pagalmsMežciemā; Balvu ielas 9 pagalmsMaskavas priekšpilsētā.

Papildu informācija par „Pagalmu kustību” www.talkas.lv

0 komentāri

Komentāru nav