Zināmi „Positivus” un „KDi” literātu konkursa uzvarētāji

Zināmi „Positivus” un „KDi” literātu konkursa uzvarētāji
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
29-05-2014 A+ A-
„Positivus” festivāla un laikraksta „Diena” pielikuma „KDi” kopīgi rīkotajā literātu konkursā pēc rūpīgas izvērtēšanas ir noskaidroti 18 uzvarētāji.

Žūrija īpaši izcēla Reiņa Brieža, Ilzes Zeltiņas, Evijas Martukānes, Gunta Kursiša, Oskara Tu un Naura Lukševica darbus. Visiem uzvarētājiem būs iespēja nolasīt savus darbus uz „Positivus” Dabas skatuves, turklāt viņu darbi tiks publicēti „KDi” interneta sadaļā „Lasītava”.

Atgādinām, ka „Positivus” festivālā līdzās jau apmeklētāju iecienītiem priekšnesumiem šogad notiks arī jauno literātu darbu lasījumi. Žūrija, kuras sastāvā bija pārstāvji no „Positivus” festivāla un „KDi”, no iesniegtajiem darbiem izvēlējās 18 uzvarētājus. Tie ir Agnija Kazuša, Alise Redviņa, Anna Pantejeva, Annija Liepājniece, Daina Tabūna, Eduards Plankājs, Evija Martukāne, Guntis Kursišs, Ilze Zeltiņa, Laima Dūda, Lauma Niedrīte, Maksims Trivaškevičs, Nauris Lukševics, Oskars Tu, Reinis Briedis, Valdis Tjuševs, Valts Vilemsons un Zanda Tereško.

Dabas skatuve septiņu gadu laikā ir pieredzējusi daudzus lieliskus priekšnesumus un kļuvusi iecienīta to festivāla apmeklētāju vidū, kas meklē un vēlas atklāt kaut ko jaunu un nebijušu.

Atgādinām, ka mūzikas un mākslas festivals “Positivus” šogad notiks jau astoto reizi no 18. līdz 20. jūlijam Salacgrīvā.

Jau ziņots, ka „Positivus” festivālā šogad uzstāsies: „Kraftwerk”, Elija Goldinga, „The Kooks”, „Bastille”, Lora Mvula, „of Montreal”, „The 1975”, „Daughter”, „Elbow”, „Junip”, „Temples”, Anna Kalvi, MØ, „You Me At Six”, „Future Islands”, „Alunageorge”, „Nonono”, Čets Fakers, King Charles, „Kid Karate”, „Birth of Joy”, „K.Remonts”, „Dzelzs vilka jauno Jāņu orķestris”, „The Sound Poets”, „The Horrors”, „A Trak”, „Cherub” un daudzi citi.

Festivāla trīs dienu biļete bez teltsvietas maksā 57 eiro un ar teltsvietu 63 eiro. Biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, „Biļešu servisa” kasēs un „Nordea” bankomātos. Tuvojoties festivālam, biļešu cena palielināsies.

0 komentāri

Komentāru nav