LNB apmeklēs galvaspilsētu eksperti

LNB apmeklēs galvaspilsētu eksperti
16-11-2012 A+ A-

Lai iepazītos ar vienu no centrālajām programmas norises vietām Rīgas 2014. gada programmā, piektdien, 16. novembrī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvlaukumu apmeklēs Eiropas Komisijas Izglītības un kultūras ģenerāldirektorāta Kultūras programmas nodaļas vadītāja Anna Branča ( Ann Branch) kopā ar bijušo, esošo un topošo Eiropas kultūras galvaspilsētu pārstāvjiem.

Vairāk nekā 30 starptautiskie eksperti pārstāvji no Liverpūles (Lielbritānija), Esenes (Vācija), Marseļas (Francija), Turku (Somija), Gimareša (Portugāle) un citām Eiropas pilsētām ieradušies Rīgā, lai 16. novembrī piedalītos nodibinājuma Rīga 2014 rīkotajā forumā „58 pilsētas: apkaimju kultūra”, kurā stāstīs spilgtākos iedzīvotāju līdzdalības piemērus.

Savukārt sestdien, 17. novembrī, Kalnciema kvartālā eksperti pulcēsies uz Eiropas kultūras galvaspilsētu pārstāvju sanāksmi, kas divas reizes gadā notiek kādā no topošajām galvaspilsētām, lai apmainītos ar organizatorisko pieredzi.
2014. gada Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks vairāki lieli Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmas projekti.

0 komentāri

Komentāru nav