Kalnciema kvartālā šonedēļ – „Lādezers” un Latvijas dizaineru tirgus

Kalnciema kvartālā šonedēļ – „Lādezers” un Latvijas dizaineru tirgus
Publicitātes foto
05-06-2014 A+ A-
Kalnciema ielā šonedēļ notiek vairāki vērienīgi pasākumi. Viens no tiem – grupas „Lādezers” koncerts, kas notiks ceturtdien, 5. jūnijā, savukārt sestdien, 7. jūnijā, gaidāms latviešu dizaineru tirgus.

Iknedēļas vasaras brīvdabas koncertu sērijā ceturtdien, 5. jūnijā, uzstāsies latviešu rokmūzikas veterāni – grupa „Lādezers”. Pirms grupas uzstāšanās no plkst. 19.00 vinila plates spēlēs dīdžejs un mūzikas žurnālists Uldis Rudaks.

„Grupa „Lādezers” nepiedzimst vai kārtējo reizi neatdzimst – tā vienkārši ir ar savām dziesmām un abiem saviem līderiem Aigaru Voitišķi un Ingu Ulmani. Atdošanās ikvienam brīdim ir grupas pamats un reizē aktualitāte. Šīs ir sajūtas, kas iet laikam pāri, tāpat kā dziesmas – „Cik savādi”, „ Pārsteigums”, „Tuvāk vēl.” Un šo ceturtdien Kalnciema kvartālā viss būs kā atkal – no jauna!” raksta grupa pārstāvji.

Savukārt sestdien, 7. jūnijā Kalnciema kvartālā tirdziņā būs iecienītāko Latvijas modes dizaineru jaunāko kolekciju iepazīšanās akcijas, modes un stila darbnīcas, kā arī īpašu un vēl neiepazītu dizaineru atradumi.

No plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā vienkopus būs apskatāmas un iegādājamas Latvijas dizaineru karstākās kolekcijas, kā arī atlaides iepriekšējo sezonu kolekciju atradumiem, akcijas un īpašie piedāvājumi tikai Kalnciema kvartāla apmeklētājiem.

Modes un dizaina dienā būs sastopami tādi zīmoli kā „QooQoo”, „ZIB*”, „May28th”, „Woolings”, „Yuta”, „Līvas Šteinas apakšveļas”, „Penelope’s Bow Ties”, „Pastala by Linda Leen”, kā arī piedāvājumi no veikala „Paviljons”, kas pārstāv tādus zīmolus kā „One Wolf”, „Malvine.lv” u. c., kā arī veikals „M50”, kas sadarbojas ar „Mattilde.lv”, „Recycled.lv”, un daudzi citi Latvijas dizaineri.

Vienlaikus īpašajām akcijām un atlaidēm būs pieejams zīmola „ZIB*” sarūpēts fotostūris „Pasakas par ziediem”, kurā par skaistiem apmeklētāju portretiem parūpēsies modes fotogrāfs. Sagatavoties fotosesijai palīdzēs profesionāla make-up māksliniece un friziere Ilze Trumpe, kuras izbraukumā salonā varēs tikt pie jauna matu griezuma, frizūras vai grima. Ikviens kvartāla viesis aicināts saposties

Modes un dizaina dienas norisei, prezentējot modes un dizaina uznācienu arī ikviena tā patērētāja ikdienas dzīvē, ko iemūžinās uz vietas esošais fotogrāfs. Par spilgtām galvas rotām un neaizmirstamām cepurēm būs parūpējusies cepuru māksliniece Beta (Beatrise Gore).

Kalnciema kvartāla teritorijā griezīsies Modes un dizaina karuselis „M50”, prezentējot Latvijas dizaina krāsaino daudzpusību.

„Dizaina Paviljonā” kvartāla ābeļdārzā būs instalācija un video, kurā tiks meklētas atbildes uz jautājumu, ko mode un dizains nozīmē tā nēsātājam un kāda ir tā loma ikdienas dzīvē. Paralēli instalācijām veikali piedāvās izlasi ar dizaina priekšmetiem, aksesuāriem un iecienīto zīmolu apģērbiem.

Vīnu veikala zāles atpūtas zonā zīmols „QooQoo” būs parūpējies ne tikai par iepazīšanos ar jaunākās kolekcijas atradumiem un atlaidēm zīmola ceturtās dzimšanas dienas ietvaros, bet arī modes video projekcijām.

Visas dienas garumā darbosies kreklu apdrukas darbnīca sietspiedes tehnikā, ko būs sarūpējusi māksliniece Diāna Dimza-Dimme, kā arī hennas tetovējumu darbnīca no „Henna Tattoo Riga”. Kamēr vecāki pielaikos apģērbus, par darbnīcām un konkursiem bērniem būs parūpējušies bērnu apģērbu zīmoli „Hebe” un „Petra.lv”.

Par festivāla gaisotni ābeļdārzā parūpēsies DJ Nikita Mylukin, kura mūzikas pavadībā būs iespēja baudīt vasarīgu branču, malkot atspirdzinošus kokteiļus un vīnus.

Kalnciema kvartāls atrodas Rīgā, Kalnciema un Melnsila ielas krustojumā.

0 komentāri

Komentāru nav