Augustā tiks svinēti koncertzāles „Lielais dzintars” spāru svētki

Augustā tiks svinēti koncertzāles „Lielais dzintars” spāru svētki
Publicitātes foto . Koncertzāles „Lielais Dzintars” producente Baiba Bože
06-06-2014 A+ A-
„Koncertzāle „Lielais dzintars” ir ļoti nozīmīgs objekts, kas mainīs pilsētas seju un iezīmēs jaunas arhitektūras līnijas pilsētas panorāmā. Soli pa solim tuvojamies ilgi lolotajam sapnim – mūzikas, kultūras un arhitektūras centram, kas būs nozīmīgs ne tikai reģionālā, bet arī nacionālā līmenī,” ceturtdienas preses konferencē, tiekoties ar preses pārstāvjiem, akcentēja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Kā akcentēja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis, koncertzālē „Lielais dzintars” notiks ne tikai vietēja, bet visas Latvijas mēroga pasākumi, kas Liepāju veidos kā pasaules mūzikas un kultūras centru.

„Šis gads ir īpašs, jo Liepājas Simfoniskais orķestris ir uzsācis koncertciklu „Lielo dzintaru gaidot”. Tāpat šovasar ikviens tiek aicināts uz profesionālās mākslas festivālu „Liepājas vasara”, kurā šogad tiks piedāvāta plaša kultūras programma visas vasaras garumā,” atgādināja Liepājas Simfoniskā orķestra valdes loceklis Uldis Lipskis.

Festivāla atklāšanas koncertā 19.jūnijā brazīliešu diriģenta Žuāu Maurīsiu Galīndas vadībā un ASV solistu izpildījumā dzirdēsiet Džordža Gēršvina fragmentus no operas „Porgijs un Besa”. Jūnijā un augustā skatītājus priecēs Liepājas teātra izrādes, savukārt jūlija un augusta vakaros Liepājas Simfoniskais orķestris aicinās klausītājus uz šarmanto Hika zāli, lai baudītu lielisku kamermūziku un burvīgu atmosfēru. Festivāls noslēgsies 30. augustā ar jaunās koncertzāles Spāru svētku koncertu un Senās uguns nakts pasākumu.

Biļetes uz festivāla pasākumiem var iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs un stundu pirms sākuma tā norises vietā. Festivāla programma pieejama šeit.

Ar uzstādīto tīkla kameru ir iespēja būvniecības procesus vērot tiešraidē diennakts garumā. Tīkla kameras adrese atrodama šeit.

0 komentāri

Komentāru nav