Ar koncertu tiks atklāts festivāls „Liepājas vasara”

Ar koncertu tiks atklāts festivāls „Liepājas vasara”
Publicitātes foto . Liepājas Simfoniskais orķestris
10-06-2014 A+ A-
19. jūnijā plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības nama zālē skanēs festivāla „Liepājas vasara” atklāšanas koncerts, kurā varēs baudīt Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) un Klaipēdas kamerorķestra, kā arī kamerkora „Aukuras” skanējumu Brazīlijas diriģenta Žuāu Maurīsiu Galīndu vadībā.

Atklāšanas programmā tiks iekļauti fragmenti no amerikāņu komponista un pianista Džordža Gēršvina operas „Porgijs un Besa”, kas ir Gēršvina meistardarbs, amerikāņu operas nepārspēta virsotne. Aizraujošais mīlas stāsts, pilns dzīves patiesīguma un drāmas patosa, aizkustinās ik sirdi. Koncertā skanēs arī Mocarta Kamargu Gvarnjēri Ceturtā simfonija „Brazīlija”.

Jau minēts, ka par skaistu tradīciju kļuvušais mūzikas festivāls „Liepājas vasara” šogad pārdzimis par profesionālās mākslas festivālu, piedāvājot plašu kultūras programmu visas vasaras garumā. No 28. maija līdz 30. augustam festivāla tēmas „Lielo Dzintaru gaidot” ietvaros būs iespēja baudīt teātra izrādes, simfoniskos un kamermūzikas koncertus, eksperimentālas performances un mākslas izstādes.

Biļetes uz festivāla koncertiem var iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs. 

Tikai līdz 12. jūnijam Liepājas Simfoniskais orķestris koncerta apmeklētājiem piedāvā nebijušu iespēju – ar 35% atlaidi iegādāties biļetes uz koncertiem, kas norisināsies laika posmā no 19. jūnija līdz 13. augustam. 

Aktuālo informāciju par festivālu „Liepājas vasara” var atrast Liepājas Simfoniskā orķestra mājaslapā, kā arī festivāla mājaslapā.

0 komentāri

Komentāru nav