Varis Vētra ar programmu „Viena mirkļa dēļ...” arī Rīgā

Varis Vētra ar programmu „Viena mirkļa dēļ...” arī Rīgā
O. Jansons
09-05-2013 A+ A-
Rīgas Kongresu nama Jaunajā zālē, sestdien, 18. maijā, un otrdien, 21. maijā, plkst. 19.00 ar koncertprogrammu „Viena mirkļa dēļ...” uzstāsies aktieris, režisors, dziesmu autors Varis Vētra, kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncertu organizatore Tija Auziņa no „Bilžu biroja”.

Koncerts notiks Vara Vētras albuma „Viena mirkļa dēļ...” Latvijas prezentācijas turnejas ietvaros.

Albums „Viena mirkļa dēļ...” ir otrais Vara Vētras dziesmu apkopojums. Albumā apkopotas 15 oriģinālkompozīcijas. Par dziesmu tapšanu Varis Vētra stāsta: „Dziesmas nāk visos apstākļos. Uz ielas, sabiedrībā, klusumā. Vārdi nāk tikai klusumā. Priecīgās nāk priecīgi, skumjās laužas ārā citādi. Man ir tāda sajūta, ka man to stāsta. Es izmantoju savu pieredzi, lai vārdus ievietotu situācijā, bet to, ka vārdi nav manis izgudroti, es apzinos.”

Albuma „Viena mirkļa dēļ…” ierakstā piedalījušies mūziķi – Aivars Hermanis, Raimonds Macats, Vilnis Krieviņš un Andris Grunte. Vērtējot dziesmu tematiku, viņi jauno CD raksturo kā Vara Vētras pirmā albuma „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt” otro sēriju jeb idejisko turpinājumu.

Izbaudīt Vara Vētras dziesmas klātienē varēs arī koncertos, kas notiks: Gulbenes Kultūras centrā 16. maijā; Rojas Kultūras centrā 17. maijā.

Vara Vētras jaunais albums „Viena mirkļa dēļ...” nopērkams visās Latvijas Pasta nodaļās, koncertu norises vietās un mūzikas veikalos!

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav