Rīgā un Siguldā viesosies Japānas bērnu koris „Feny”

Rīgā un Siguldā viesosies Japānas bērnu koris „Feny”
Publicitātes foto . Koris „Feny” no Japānas
07-07-2014 A+ A-
Pasaules koru olimpiādes laikā ar ES-Japānas festivālu komitejas (EU-Japan Fest Commitee) atbalstu Latvijā viesosies Japānas bērnu koris „Feny”, kas Rīgā un Siguldā sniegs trīs koncertus un piedalīsies Pasaules koru olimpiādes Lielkoncertā Mežaparka Lielajā estrādē.

13. jūlijā plkst. 13.00 japāņu bērni dziedās Siguldas ev. lut. baznīcā, bet plkst. 21.00 līdz ar pārējiem dziedātājiem uzstāsies Mežaparkā. Savukārt 14. jūlijā plkst. 19.00 koris „Feny” dziedās sociālās aprūpes centra „Ezerkrasti” iemītniekiem, bet 16. jūlijā plkst. 11.00 – Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem.

Korim 16. jūlijā plānota arī vizīte saldumu fabrikas „Laima” Šokolādes muzejā.

Bērnu koris ir dibināts 1998. gadā, un tajā dzied bērni no četru līdz 18 gadu vecumam. Šobrīd korī dzied 60 bērnu. Latvijā viesosies 21 kora dalībnieks vecumā no 11 līdz 17 gadiem.

Koris labprāt dzied Eiropas koru dziesmas, tādēļ arī uztur labas attiecības ar Eiropas valstīm un koriem. Mazie dziedātāji ir trīs reizes viesojušies Ungārijā, savukārt pie sevis uzņēmuši sadraudzības korus no Krievijas, Ungārijas un Beļģijas. Ik gadu „Feny” korim ir aptuveni 10 koncertu, kuros bērni dzied dziesmas japāņu, angļu un ungāru valodā.

Atgādinām, ka Pasaules koru olimpiāde Rīgā notiks no 9. līdz 19. jūlijam, kad Latvijā viesosies un 27 kategorijās sacentīsies kori no visas pasaules.

0 komentāri

Komentāru nav