Kolumbijas salsas ritmi Rīgā

Kolumbijas salsas ritmi Rīgā
Publicitātes foto
14-05-2013 A+ A-
Uz Rīgas Kongresu nama skatuves 4. jūnijā plkst. 19.00 ar Kolumbijas Goda konsulāta Latvijā, Kolumbijas Ārlietu ministrijas, kā arī Kolumbijas vēstniecības Polijā atbalstu notiks vienīgais Kolumbijas salsas pasaules čempionu – deju grupas „Swing Latino” – koncerts, kultūras portālu „Rīga 2014” informē Kolumbijas Goda konsulāta Latvijā pārstāvji.

„Salsa ir viena no Kolumbijas nacionālajām dejām. Salsa – tas ir arī kaut kas vairāk par vienkāršu deju, tas ir dzīvesveids, ir miljonu cilvēku vēsture, kuriem šī deja kļuvusi par kaisli, mērķi un pat par ienākumu avotu,” stāsta pasākuma rīkotāji.

Grupa „Swing Latino” demonstrē Kolumbijas salsas kultūru un tās īpašo deju stilu. Deju skola „Swing Latino” ir dibināta 1999. gadā Kalī – salsas galvaspilsētā. Šī organizācija ir ne tikai viena no labākajām salsas skolām valstī, bet arī būtiska salsu popularizējoša struktūra, un, nav mazsvarīgi, ka šī struktūra dāvā iespēju ar šīs dejas palīdzību nopelnīt iztiku daudziem nabadzīgo pilsētas kvartālu iedzīvotājiem.

„Šīs salsas pasākumssvarīgs divu kultūru satuvināšanās solis. Tas ir unikāls, un nekas tamlīdzīgs līdz šim Latvijā nav rīkots. Un esam laimīgi par būtisko Kolumbijas Ārlietu ministrijas un Kolumbijas vēstniecības Polijā atbalstu, ka varam piedāvāt šo interesanto projektu Latvijas skatītāju vērtējumam,” saka Kolumbijas goda konsuls Latvijā Roberts Binde.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv

0 komentāri

Komentāru nav