Brīvās improvizācijas mūzika no Itālijas – bārā „Chomsky”

Brīvās improvizācijas mūzika no Itālijas – bārā „Chomsky”
Publicitātes foto . grupa „Swedish Mobilia”
15-05-2013 A+ A-
Rīgas bārā „Chomsky” 18. maijā koncertēs instrumentālās mūzikas grupa „Swedish Mobilia” no Itālijas un „Marta Migla” no Latvijas, kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncerta rīkotāji „ULVE Agency”.

„Swedish Mobilia” ir brīvās improvizācijas mūzikas grupa, kas izveidota 2011. gadā Milānā. Kā raksturo grupas pārstāvji, viņu radītajai mūzikai nav novilktu žanru robežu, bet to varētu ievietot starp džezu, mūsdienu klasisko mūziku un eksperimentālo rokmūziku. Instrumentu trīsvienību – ģitāru, basģitāru un bungas – papildina elektronika. Latīņu valodā „mobilia” nozīmē „objektu kustību”, un kustība ir grupas „Swedish Mobilia” mūzikas būtība. Nule maijā izdots itāliešu mūziķu otrais albums „Did You Hear Something?”.

Īpaši koncertam Rīgā tās sastāvam pievienosies itāliešu saksofonists un komponists Stefano Ferians. Pasākuma programmu papildinās arī instrumentālās mūzikas grupa „Marta Migla” no Rīgas.

Pirms koncerta Rīgā „Swedish Mobilia” 16. maijā uzstāsies Jelgavā „Melno cepurīšu balerijā”, bet 17. maijā – „Cafe Rīga” Valmierā.

Bārs „Chomsky” atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 68. Koncerta sākums plkst. 21.00, ieeja bez maksas.

0 komentāri

Komentāru nav