Totaldobže šonedēļ atklāj vasaras terasi

Totaldobže šonedēļ atklāj vasaras terasi
Publicitātes foto
15-05-2013 A+ A-
Totaldobžes mākslas centrs piektdien, 17. maijā, ar vasarīgu ballīti atklās Jumta terases sezonu, kultūras portālu „Rīga 2014” informē mākslas centra pārstāve Austra Straume.

Jumta terases atklāšana sāksies ap plkst. 20.00, kad uz tās tiks baudīta aukstā zupa, kas, sola rīkotāji, „nebūs nekāda klasiskā un ierastā”, un atspirdzinoši kokteiļi.

Ap 22.00 uz terases kāps mūziķis BUSH (iepriekš zināms bū-š), bet pēc viņa uzstāšanās sekos dejas Pētera Brīniņa virsvadībā.

BUSH par savu mūziku saka: „Šī mūzika ir nostalģiska un nopietna. stāsta par cilvēcību, pārdzīvojumiem, sāpēm. Par mīlestību, prieku un laimi. ir silts vasaras vakars pilsētā, akmens smagums dvēselē.”

Ar šo pasākumu tiks aizsākti „Zupu vakari”, kas nozīmē, ka pāris vakaru mēnesī Totaldobže piedāvās baudīt zupu uz jumta terases muzikālā pavadījumā.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Savukārt 18. maijā Totaldobžes mākslas centrā turpināsies projekts „Horizontu meklējot” ar radošās laboratorijas darbu „Prieks”. Piedalīsies Gundega Evelone, Jānis Filipovičs un Edgars Jurjāns. Ieejabez maksas. Sākums plkst. 20.00.

Paralēli Totaldobžes mākslas centrā norisināsies elektroakustiskās mūzikas koncerts. Koncertā piedalīsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Liepājas Universitātes jauno mediju mākslas studenti.

Programmā skanēs topošo komponistu Lindas Leimanes, Platona Buravicka, Jāņa Ķirša, Jevgēnijas Fedorenko, arī jauno mediju mākslinieku Arta Kupriša, Andra Vētras, Anetes Grāvelsiņas, Līvijas Daudzes, Reiņa Naļivaiko u. c. skaņdarbi un skaņas instalācijas, arī audiovizuālās grupas „Trihars” uzstāšanās.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Totaldobže mākslas centra jumta terase atrodas Ūnijas iela 8, k-2 (bijušajā VEF teritorijā).

0 komentāri

Komentāru nav