Radīts jauns dizaina objekts – Rīgas apkaimju karte

Radīts jauns dizaina objekts – Rīgas apkaimju karte
15-05-2013 A+ A-
Zīmols „Miesai” laidis klajā ekskluzīvu, rokām gatavotu dizaina objektu – Rīgas apkaimju karti, kultūras portālu „Rīga 2014” informē izdevēji.

Jaunā Rīgas apkaimju karte ir mākslas darbs-grafika, kurā 58 Rīgas apkaimju nosaukumi veido pilsētas topogrāfisko attēlu. Karti 200 eksemplāros sietspiedes tehnikā nodrukājis Ansis Drāznieks.

„Šis ir mīlestības apliecinājums ne tikai Rīgai, bet katrai no mūsu pilsētas 58 apkaimēm. Katra ar savu īpašu vārdu, izmēru, raksturu un formu, bet tās kopā veido mūsu pilsētas rakstu. Līdzīgi katrs no mums, ar savu nelielo pienesumu šodien veido Rīgu par to, kas būs rīt,” par jauno dizaina objektu saka zīmola „Miesai” attīstītājs Jānis Barlo.

Jaunajai Rīgas apkaimju kartei un tās tapšanai veltīta tīmekļa vietne www.rigasapkaimes.lv Tur apskatāma arī īsfilma, kas stāsta par mākslas darbu un veidošanu.

#at=124

„Sadarbība ar Ansi Drāznieku bija neatsverams ieguvums, viņa sirsnīgā personība un mīlestība pret druku ir , kas piešķir apkaimju grafikai papildu vērtību. Īsfilmā drukas meistars atklāj savu attieksmi, kas sasaucas ar mūsu zīmola vērtībām,” akcentē Jānis Barlo.

Rīgas apkaimju karte drukāta četrās krāsās uz īpaši tai izvēlēta „Munken Pure” 170 g/papīra. Mākslas darba izmērs – 69 x 99 cm.

Mākslinieks Ansis Drāznieks pieredzi drukas darbos krājis vairāk nekā 30 gadu. Viņa darbus izmantojusi Latvijas Nacionālā opera, Laikmetīgās mākslas centrs „kim?”, ziņu aģentūra „Reuters”, „Emīla Gustava šokolāde”, kā arī citi pazīstami uzņēmumi un iestādes.

Uzņēmumam „Asketic” piederošais zīmols „Miesai” iepriekš kļuvis pazīstams ar populārajiem RĪGA T krekliem. To valkāšana neplānoti izraisīja veselu kustību rīdziniekos, kuri vēlējās lepoties ar savu pilsētu. Rīgas apkaimju karte ir jauna zīmola „Miesai” iniciatīva. Arī turpmāk zīmols plāno attīstīt dažādus produktus, kuri palīdzēs vairāk svinēt ikdienu un vidi, kurā dzīvojam, strādājam un atpūšamies.

Jau jūnija sākumā plānots publicēt jaunu zīmolam „Miesai” veltītu mājaslapu, jau ar citādāku produktu līniju, kura iezīmēs zīmola turpmāko attīstību, informē Jānis Barlo.

0 komentāri

Komentāru nav