Latvijā sāks demonstrēt filmu „Lielais Getsbijs”

Latvijā sāks demonstrēt filmu „Lielais Getsbijs”
Publicitātes foto
15-05-2013 A+ A-
17. maijā Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt režisora Baza Lurmena („Mulenrūža”, „Austrālija”, „Romeo un Džuljeta”) jaunāko filmu „Lielais Getsbijs” („The Great Gatsby”). Filma pirms nedēļas ar lieliskiem panākumiem startēja uz ASV ekrāniem, un trešdien, 15. maijā, ar krāšņu pasākumu un filmas Eiropas pirmizrādi tika atklāts šā gada Kannu kinofestivāls.

Filmas „Lielais Getsbijsdarbība risinās pagājušā gadsimta divdesmitajos gados Ņujorkā, kur valda vaļīgas tikumības normas, dzirkstī džezs un noteicēji ir nelegālā alkohola karaļi. Dzenoties pēc sava amerikāņu sapņa, topošais rakstnieks Niks apmetas kaimiņos noslēpumainam miljonāram Džejam Getsbijam, kurš mīl rīkot greznas viesības. Turpat netālu mīt arī Nika māsīca Deizija ar savu vīruaristokrātu Tomu Bjūkenanu. Niks tiek ievilkts bagātnieku dzīvē, iepazīstot viņu ilūzijas, mīlestību un nodevību. Būdams liecinieks šajā pasaulē notiekošajam, viņš raksta stāstu par neiespējamu mīlestību, sekošanu sapņiem un neizsakāmu traģēdiju, kas atspoguļo moderno pasauli un tās tikumus.

Galvenajās lomās: Leonardo di Kaprio, Kerija Maligana, Tobijs Magvairs un citi. Filma uzņemta pēc tāda paša nosaukuma romāna motīviem, kura autors ir Frānsiss Skots Ficdžeralds.

Režisora Baza Lurmena filmas izceļas ar spilgtu vizuālu stilu un vērienīgām dekorācijām. Lai skatītājiem piedāvātu neaizmirstamu piedzīvojumu un atspoguļotu pagājušā gadsimta divdesmito gadu Ņujorku, izsmalcinātos interjerus un uzdzīvi, režisors izvēlējās filmēt 3D formātā. Filmas uzņemšana risinājās režisora dzimtenē Austrālijā.

No 17. maija „Lielais Getsbijs” tiek demonstrēts Rīgas kinoteātrī „Kino Citadele”, „Multikino”, „Cinamon”, „Splendid Palace”, arī Daugavpilī un Valmierā. Filma tiek piedāvāta 3D un 2D formātā, informācija par formātiem un seansu laikiem kinoteātru mājaslapās.

Filmas „Lielais Getsbijstreileris:

0 komentāri

Komentāru nav