„Rīgas svētku 2014” programmā – vairāk nekā simt pasākumu

„Rīgas svētku 2014” programmā – vairāk nekā simt pasākumu
Ilmārs Znotiņš
28-07-2014 A+ A-
No 15. līdz 17. augustam Rīga svinēs 813. dzimšanas dienu. Svētkos notiks aptuveni simt svētkiem veltītu pasākumu, un trijās dienās vairāk nekā 5550 norišu dalībnieki gan pilsētas centrā, gan apkaimēs radīs emociju tiltus starp svētku dalībniekiem un apmeklētājiem, mākslu, mūziku, teātri un kustību prieku visdažādākajās izpausmēs.

Oficiālajā svētku tīmekļa vietnē publiskota Rīgas svētku pasākumu programma. Tajā atrodama informācija par svētku norisēm gan bērniem, gan pieaugušajiem: koncertiem, teātru izrādēm, izstādēm, atrakcijām, laika pavadīšanu kopā ar dzīvniekiem, sacensībām un sporta svētkiem.

Gadu gaitā interneta resurss ir pilnveidots, informācija ir ērti pārskatāma, tāpēc ikviens interesents šo vietni pirms svētkiem var izmantot kā ceļvedi, lai uzzinātu pasākumu norišu vietas un notikumus, gūtu priekšstatu par pašmāju dalībniekiem un viesmāksliniekiem, kuri ar savām izklaides programmām ieradīsies uz galvaspilsētas dzimšanas dienas svinībām. 

Rīgas svētkus piedāvā Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas Brīvostas pārvaldi un Rīgas Tūrisma attīstības biroju; rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskām organizācijām. Informatīvi atbalsta: uzziņu dienests „1188” un izdevniecība „Rīgas Viļņi”.

Svētku dienās – 16. un 17. augustā – pilsētas sabiedriskais transports būs bez maksas.

0 komentāri

Komentāru nav