„Laime pilnīga” izdod singlu un uzsāk koncertturneju

„Laime pilnīga” izdod singlu un uzsāk koncertturneju
Publicitātes foto . grupa „Laime pilnīga”
16-05-2013 A+ A-
Grupa „Laime pilnīga” ceturtdien laiž klajā jaunu singlu „On the Road” un ar koncertu „Radio Rīga” tiešraidē plkst. 20.00 atklās četru koncertu sēriju dažādās Latvijas pilsētās, kultūras portālu „Rīga 2014” informē grupas menedžmenta pārstāvji.

Pirms koncerta „Radio Rīga” ēterā plkst. 19.00 būs intervija ar grupas dalībniekiem. Ar singlu „On the Road” un koncertiem tiek pieteikts arī grupas gaidāmais jaunais albums, kas iznāks rudenī.

Pēc uzstāšanās „Radio Rīga” studijā un singla pirmatskaņojuma „Laime pilnīga” 30. maijā uzstāsies Jelgavā – „Melno cepurīšu balerijā”, 31. maijā Liepājā – „Fontaine Palace”, 1. jūnijā „Latvijas 1. Rokkafejnīcā” Rīgā un 15. jūnijā Valmierā – „Nepabeigtajā debesskrāpī”.

Grupas „Laime pilnīga” pirmsākumi meklējami 2004. gadā, kad grupas solists Ervīns Ramiņš kopā ar klasesbiedru Reini Sējānu dibināja grupu, kas vēlāk 2006. gadā pārtapa par apvienību „Laime pilnīga”, kāda tā ir pazīstama šodien.

Salīdzinoši īsajā pastāvēšanas laikā grupa uzkrājusi bagātīgu koncertu pieredzi, ik gadu koncertējot kā Latvijas festivālos un klubos, tā piedaloties starptautiskos festivālos Polijā, Ungārijā, Igaunijā un Lietuvā.

2009. gadā „Laime pilnīga” tika izraudzīta kā iesildītāja Krievijas grupas „Mumiy Troll” koncertam „Arēnā Rīga”. Šovasar grupa apstiprinājusi dalību festivālos „Positivus” un „Summer Sound”, kas norisināsies jūlijā.

&feature=youtu.be

0 komentāri

Komentāru nav