Pievienojies Nordea maratona brīvprātīgo palīgu komandai!

Pievienojies Nordea maratona brīvprātīgo palīgu komandai!
Kaspars Garda, Rīga 2014
16-05-2013 A+ A-
Nordea Rīgas maratona rīkotāji joprojām gaida pieteikumus no brīvprātīgajiem, lai veidotu palīgu komandu sadarbībā ar „Rīga 2014” brīvprātīgo programmu.

Ikgadējā Nordea Rīgas maratonā 19. maijā un skrējiena sagatavošanas darbos arī šogad būs iesaistīti vairāki simti brīvprātīgo, kuru dalība ir neatsverams atbalsts pilsētas maratona rīkošanā.

Rīkotāji priecāsies brīvprātīgo rindās redzēt visus palīgus, kas Nordea Rīgas maratona komandā atgriezīsies atkārtoti! Savukārt trases tiesnešu palīgu darba organizēšana nebūtu iespējama bez Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentu iesaistīšanās.

Brīvprātīgie iesaistīsies dažādos ar organizēšanu saistītos darbos laika posmā no 13. līdz 19. maijam, palīdzot pasākuma dalībniekiem, veidojot pasākuma atmosfēru un liekot ikvienam dalībniekam justies īpaši. Savukārt paši brīvprātīgie varēs izbaudīt, ko nozīmē piedalīties starptautiska mēroga sporta pasākuma rīkošanā.

Iepriekšējā pieredze brīvprātīgo palīgu lomā nav obligāta. Minimālais vecums, no kura iespējams iesaistīties, ir 16 gadu. Tomēr atsevišķām pozīcijām noteikts vecuma ierobežojums no 18 gadu vecuma. Vairāk par pieteikšanās pienākumiem un noteikumiem var izlasīt Nordea maratona mājaslapā.

„Lai veiksmīgi organizētu lielus publiskus pasākumus brīvprātīgo un sabiedrības dalība ir īpaši nozīmīga. Turpinām pērn uzsākto lielisko sadarbību ar Nordea Rīgas maratonu, lai ar brīvprātīgo aģentu palīdzību sekmētu tik vērienīga, starptautiska un pozitīva pasākuma norisi," pauž „Rīga 2014” brīvprātīgo programmas vadītājs Ints Teterovskis.

„Zināmu atbildību brīvprātīgajiem šoreiz uzliek arī fakts, ka 2013. gada maratons savā ziņā būs kā ģenerālmēģinājums 2014. gadam, kad Nordea Rīgas maratons un tā ietvaros notiekošais „Brīvības skrējiens” kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas sastāvdaļu,” stāsta Teterovskis.

Pieteikties brīvprātīgo darbam var Eiropas kultūras galvaspilsētas portālā „Rīga 2014” sadaļā "Piedalies!". Vairāk par brīvprātīgo pienākumiem lasāms Nordea Rīgas maratona mājaslapā.

Maratons Rīgas pilsētā notiek kopš 1991. gada. 2012. gadā pasākums pulcēja 18 180 dalībnieku no 59 pasaules valstīm. Nordea Rīgas maratons ir saņēmis prestižo Starptautiskās vieglatlētikas federācijas (IAAF) Bronzas kvalifikācijas zīmi (Bronze Label). Nordea Rīgas maratons atzīts par Rīgas gada sporta notikumu 2012.

0 komentāri

Komentāru nav