Vladimira Ļeščova animācijas filmu programma Esplanādē

Vladimira Ļeščova animācijas filmu programma Esplanādē
Publicitātes foto . Kadrs no Vladimira Ļeščova jaunākās animācijas filmas „Lietus dienas”
12-08-2014 A+ A-
13. augustā plkst. 22.30 kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” turpinās pasākumu cikls „Latvijas filmu vakari”, ko rīko Nacionālais Kino centrs. Šoreiz skatītājiem tiks piedāvātas Vladimira Ļeščova animācijas filmas. Pirms seansa paredzēta tikšanās ar režisoru, ko vadīs kinokritiķe Zane Balčus.

Režisora Vladimira Ļeščova animācijas filmas rādītas un augstu novērtētas ne tikai Latvijā – festivālā „Lielais Kristaps”, bet arī nozīmīgos starptautiskos festivālos – Anesī, Hirosimā, Otavā, Losandželosā un citur. 2012. gadā kinodarbs „Villa Antropoff” tika nominēts pat prestižajai Eiropas Kinoakadēmijas balvai.

Trešdienas vakara seansā būs iespēja noskatīties ne tikai „Villa Antropoff”, bet arī visas pārējās režisora animācijas filmas – sākot no debijas filmas „Vēstule” un beidzot ar visjaunāko – „Lietus dienas”.

Latvijas filmu vakari Esplanādē turpināsies: nākamtrešdien, 20. augustā, tiks izrādīta Aigara Graubas spēlfilma „Sapņu komanda 1935”. 

Latvijas filmu vakarus rīko Nacionālais Kino centrs sadarbībā ar nodibinājumu „Rīga 2014” un „Lattelecom”, kas nodrošina tehnoloģisko atbalstu. 

0 komentāri

Komentāru nav