Notiks ikgadējie Lielo leļļu un talismanu svētki

Notiks ikgadējie Lielo leļļu un talismanu svētki
F64
17-08-2014 A+ A-
Šodien, „Rīgas svētku 2014” laikā, norisināsies piektie Lielo leļļu un talismanu svētki, kuru noslēgumā tiks noskaidrots titula „Latvijas gada talismans 2014” ieguvējs.

Lielie leļļu un talismanu svētki sāksies Vērmanes dārzā plkst. 12.00 ar lielo leļļu parādi uz Vērmanes dārza skatuves.

Pēc parādes lielās lelles un talismani kopā ar bērniem dosies gājienā uz Esplanādi, kur Rīgas bebra vadībā plkst. 13.00 norisināsies lielo leļļu un talismanu deja. Plānots, ka šajā notikumā varētu piedalīties vairāk nekā 50 lielo leļļu un talismanu no visas Latvijas.

Tāpat kā citus gadus, pasākuma centrālais notikums būs Lielo leļļu un talismanu svētku gājiens cauri Vecrīgai uz 11. novembra krastmalu, kur no plkst. 14.00 notiks fotografēšanās un balsošana par titula „Latvijas gada talismans 2014” ieguvēju. Plkst. 15.10 tiks paziņoti balsojuma rezultāti un noskaidrots titula ieguvējs.

2010. gadā titulu „Latvijas gada talismans” ieguva „Rīgas piena kombināta” talismans „Lāsēns”, 2011. gadā to izcīnīja Rīgas skolēnu pils teātra „Zīļuks” māsiņas Milzītes, 2012. gadā skatītāju balsojumā uzvarēja atpūtas centra „Lido” talismani Kaķis Melnis un Kaķis Pelēcis, bet pagājušajā gadā Lielo leļļu un talismanu svētkos uzvaras laurus plūca runcis Rūdis un bebrs Bruno no Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes.

Lielo leļļu un talismanu svētki ir Latvijā vienīgais pasākums, kurā vienuviet iespējams sastapt tik daudz lielo leļļu un talismanu. Dalībnieku daudzveidība aizvadīto gadu laikā pasākumā ir bijusi ļoti plaša, un daudziem apmeklētājiem tikšanās ar šiem tēliem Lielo leļļu un talismanu svētkos ir viens no gaidītākajiem vasaras notikumiem. Kopš pirmā pasākuma norises 2010. gadā ik gadu Lielo leļļu un talismanu svētki kopā pulcē vairāk nekā 50 Latvijā mītošo lielo leļļu un talismanu.

Lielo leļļu un talismanu svētkus rīko pasākumu operators „UNTITLED pasākums”.

0 komentāri

Komentāru nav