Jautrās noskaņās notiek pirmā Rīgas Ziemošanās

Jautrās noskaņās notiek pirmā Rīgas Ziemošanās
19-02-2013 A+ A-
Sestdien, 16.februārī, Bastejkalnā jautrās noskaņās notika pirmais ziemas karnevāls Rīgas Ziemošanās 2013, piesaistot vairāk nekā divus tūkstošus ziemas prieku cienītājus. Ziemošanās viesus Bastejkalnā sagaidīja vairāk nekā desmit aktivitātes – gan sportiskas, gan radošas, tostarp iespēja iegūt piemiņas foto no pasākuma, klausīties dzejas un stāstu lasījumos, uzmeistarot masku vai vērot ekstrēmo ziemas sporta veidu paraugdemonstrējumus. Īpaši populāra bija iespēja hokeja laukumā pārbaudīt vārtsarga veiklību un Lattelecom optiskā ātruma trase – garākais un ātrākais nobrauciens.

Pasākumā ikviens varēja nobalsot, kas ir Rīgas Ziemošanās simbols. To varēja izdarīt elektroniski Lattelecom teltī vai arī nofotografējoties pie kāda no simboliem, kas bija sastopami Bastejkalnā. Apkopojot abu balsojumu rezultātus, tika noskaidrots ziemošanās simbolu top 3 – Rīgas kanāla bebrs, Melnais kaķis un skursteņslauķis.

16.februāra balsojums:

  1. Melnais kaķis 339 balsis
  2. Rīgas kanāla bebrs 196 balsis
  3. Skursteņslauķis 165 balsis
  4. Pētergailis 131 balsis
  5. Lielais Kristaps 112 balsis

Līdz 28.feburārim turpinās balsojums, lai starp šiem trīs simboliem izvēlētos uzvarētāju – 2014. gada ziemošanās simbolu, kad brīvdabas ziemas karnevāls notiks īpaši krāšņi un krāsaini.

Nobalso! www.riga2014.org/ziemosanas2013

Foto galerijas Facebook

Rīgas Ziemošanās 2013

Rīgas Ziemošanās simbols – Rīgas kanāla bebrs

Rīgas Ziemošanās simbols – Melnais kaķis

Rīgas Ziemošanās simbols – Lielais Kristaps

Rīgas Ziemošanās simbols – Pētergailis

Rīgas Ziemošanās simbols – Skursteņslauķis

Rīgas Ziemošanās lēciens

„Rīgas Ziemošanās 2013” organizē Ideju Institūts un UNTITLED productions, kopā ar Rīga 2014 un galveno partneri Lattelecom, un šis ir viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmas notikumiem.

0 komentāri

Komentāru nav